Similar lots by type
-
#116
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100 -
#226
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200/300 -
#106
Een paar kleine fauteuils, bekleed met grijs textiel. italiaans werk, 2007.
Paire de petits fauteuils recouverts de textile gris. Travail italien, 2007.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#96
Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
Paire de fauteuils en cuir aux pieds en chrome. Années ‘80.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#126
Een oud drukkerskastje met twaalf laden.
Meuble d’imprimerie à douze tiroirs.No longer availableDim. H. 100 x B.94 x D.60,5 cmEstimate: € 100/150 -
#619
Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#165
Een buffet van mahoniehoutfineer met twee concave deuren onder een lade en versierd met vier zuiltjes.
Buffet en placage d’acajou ouvrant à deux portes concaves en dessous d’un tiroir, décoré de quatre colonnettes.No longer availableDim. 104 x 135 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#754
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende vaasjes, twee kopjes en twee bladvormige schaaltjes.
Lot de porcelaines d’Imari comprenant deux petits vases différents, deux tasses et deux coupes en forme de feuille.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40/60 -
#796
Een wandkapstok.
Porte manteaux mural.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#156
Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
Console demi-lune en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. b: 121 cmEstimate: € 200/240 -
#407
Een z.g. Mingdekselpotje met zilveren (?) dekselknopje. Beschadiging aan de rand.
Petit pot couvert dite Ming avec fretel en argent (?). Dégât au bord.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#810
Een gebeeldhouwd eikenhouten schouwelement met versieringen in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Elément de cheminée en chêne sculpté à décor Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 200/300 -
#772
Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120/200 -
#622
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 250/400 -
#136
Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100/120 -
#633
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500/1800 -
#624
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.No longer availableDim. h: 35 Ø 40 cmEstimate: € 300/400 -
#265
Een eikenhouten bureauin Mechelse renaissancestijl met langs weerskanten twee gesculpteerde paneeldeurtjes, geflankeerd door zuiltjes. In de gordel telkens drie laden en gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen.
Bureau plat en chêne de style Renaissance malinoise. Deux portes sculptées flanquées de colonnettes. Chaque fois trois tiroirs en ceinture. Orné de têtes de lion sculpté aux anneaux en cuivre.No longer availableDim. 80 x 160 x 98 cmEstimate: € 120/180 -
#76
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. h: 78 cm Ø 125 cmEstimate: € 50/80 -
#196
Een gebeeldhouwde Bretoense eetkamer, bestaande uit een tweeledig buffet met onderaan twee paneeldeuren en drie paneeldeuren met opengewerkte karrenwielmotieven in het door figuren gedragen opzet; een smalle bordenkast met onderaan twee paneeldeuren en een lade in de gordel, een verlengbare tafel (zonder verlengbladen) en zes stoelen met gecanneerde zit. (Twee te vervangen).
Salle à manger bretonne en chêne sculpté comprenant un buffet à deux corps, le bas à deux portes pleine, le haut porté par des personnages sculptés et ouvrant à trois portes ajourées, un vaisselier étroit, le bas à deux portes pleines et un tiroir en ceinture, une table allongeable (sans allonges) et six chaises aux sièges cannées (deux cannages à remplacer. France, vers 1900.No longer availableDim. 230 x 165 x 60 en 205 x 110 x 48 cm tafel 75 x 128 x 114 cmEstimate: € 600/800 -
#529
Een gebeeldhouwd houten gezichtje. Gesigneerd en gedateerd 6-8-35 achteraan.
Tête en bois sculpté. Signée et datée 6-8-35 au verso.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#780
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#627
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200/240 -
#95
Een tweeledig Japans huisaltaar achter twee plooideurtjes en met drie laden en schuifdeurtjes onderaan.
Autel japonais en deux parties. Deux portes pliantes, trois tiroirs et des glissières en dessous.No longer availableDim. 177 x 79 x 70 cm cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#705
Twee wandelstokken, waarvan één met Duitse zilver knop.
Deux cannes dont une à bouton en argent Allemand.No longer availableDim. L. 88 cmEstimate: € 80/100 -
#457
Een antieke babypop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze slaapogen. Gemerkt Welsch Made in Germany en genummerd 150.
Poupée bébé ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux dormant gris. Marque Welsch, Made in Germany et numéro 150.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 100/150 -
#42
Twee Engelse jachtprenten, waarbij een lithografie en een ingekleurde ets.
Deux estampes de chasse anglaises dont une lithographie et une eau-forte colorée.No longer availableDim. 39 x 47 & 15 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#681Walker & Hall, Sheffield
Een voorsnijset met hoorn. Heften van zilver.
Couvert à viande avec corne. Manches en argent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#643Longchamp
Zestigdelig servies van aardewerk met een decor van vogels naar Oost-Frans voorbeeld.
Service 60 pièces en faïence à décor de différents oiseaux d’après un exemple des faïences de l’Est.No longer availableEstimate: € 120/1780 -
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 204 x 204 cmEstimate: € 160/220 -
#117
Miniatuur met classicistische voorstelling op ivoor.
Miniature sur ivoire représentant une scène classique.No longer availableDim. 8 x 6,5 cmEstimate: € 50/80 -
#206
Een donker tweeledige buffetkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet à deux corps en chêne foncé, le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 210 x 120 x 81 cmEstimate: € 100/150 -
#428
Twee art deco vazen van Booms glas met een verguld dambordmotief. Beide met kleine randschilfer en één met kleine restauratie.
Deux vases art déco en verre dite de Boom, décoré d’un motif d’échiquier doré. Les deux à éclat et l’un avec une petite restauration.No longer availableDim. h: 16 & 19 cmEstimate: € 80/120 -
#173
Russische icoon met de martelares Paraskeva. XIXde eeuw. Verguldsel en lettering uitgewist.
Icône russe représentant la Martyre Paraskeva. XIXe siècle. Dorure et lettrage effacés.No longer availableDim. 35 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#730
Twee Chinese sokkels van gesculpteerd en zwartgelakt hardhout met roze marmeren blad.
Deux socles chinois en bois dur sculpté et noirci. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/300 -
#618
Een opgezette kop van een edelhert. Schotland, 1990.
Tête de cerf empaillée. Ecosse 1990.No longer availableDim. 75 x 140 cmEstimate: € 200/300