Similar lots by type
-
#538
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Antica glazuur, bestaande uit twee kruikjes en vijf vaasjes.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Antica comprenant deux cruches et cinq petit vases.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#757
Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180/240 -
#786
Een lot diverse borden van aardewerk en porselein. O.m. Delft, Makkum enz.
Lot d’assiettes diverses en faïence et porcelaine. Dont Delft, Makkum etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#608Michel Hereman
“Twee post-demonische wezens.” Een beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
“Deux êtres post-démoniques. Sculpture en terre cuite. Monogrammée.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 140/160 -
#569
Een lot van negen Zuid-Amerikaanse objecten van terracotta, bestaande uit beeldjes, een fluit, een kruikje, ...
Lot de neuf objets sud-américains en terre cuite comprenant des statuettes, une flûte, une cruche etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#764
Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.
Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. H 109 cmEstimate: € 200/300 -
#592
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met roze glazuur, bestaande uit vier siervazen en een kannetje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure rose comprenant quatre vases décoratifs et une petite cruche.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#821
Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 460/500 -
#561Solia
Een aardewerken designvaas met een ontwerp van Jolanta Veziorna.
Vase design en faïence d’après un modèle de Jolanta Veziorna.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 75/90 -
#598
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Antica glazuur, bestaande uit drie vazen, twee cachepots en een dekseldoosje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Antica comprenant trois vases, deux cache-pot et une boîte couverte.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#548
Een paar Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers.
Paire de vases Nanking en faïence polychrome à décor de guerriers.No longer availableDim. H 35 cmEstimate: € 40/60 -
#482
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Airain glazuur, bestaande uit twee siervazen, een bolle vaas en een rokersstelletje.
Lot de faïences Thulin belges avec glaçure Airain, comprenant deux vases décoratifs, un vase sphérique et une garniture à fumer.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#397
Een lot van zes verschillende terrines van monochroom wit en meerkleurig porselein. Het grootste deel gemerkt ‘Bassano’.
Six terrines diverses en porcelaine poly-et monochrome. En majorité marquées Bassano.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#668
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met meerkleurig glazuur, bestaande uit drie verschillende vazen en een schaal.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure polychrome comprenant trois vases décoratifs et un plat.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#18Richard Aurili
Groep met spiegel. Terracotta. Gesigneerd en genummerd.
“Dame faisant sa toilette”. Groupe en terre cuite avec miroir. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 300/400 -
#591Michel Hereman
“Post-demonisch wezen.” Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à glaçure. Monogrammée.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 90/120 -
#423Guerin
Een aardewerken siervaas in de vorm van en gestileerde vrouw. Gemerkt.
Vase en faïence en forme d’une femme stylisée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/60 -
#312Société céramique Maestricht
Een servies, versierd met een meerkleurig Lodewijk XV-motief, bestaande uit een soepterrine, vier groenteschalen, vier ovale schotels, een zeef, een sauskom, een ronde schotel, drie ronde schotels op voet, een slakom, zesenveertig platte en zeventien diepe borden.
Service décoré d’un motif Louis XV polychrome. Comprenant une soupière, quatre légumiers, quatre plats ovales, un tamis, une saucière, un plat rond, trois plats ronds sur piédouche et dix-sept assiettes creuses.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#568
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Airain glazuur, bestaande uit vier sierkruiken en een vaasje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Airain comprenant quatre cruches décoratives et un petit vase.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#398
Een gevarieerd lot aardewerk bestaande uit een coupe op hoge voet, een zoutvat, een kleine hangconsole en twee XIXde eeuwse Delftse tegels.
Lot varié de faïences comprenant une coupe sur piédouche, une salière, une petite console et deux carreaux de Delft du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#207Achiel Pauwels
“Liggend naakt op conische sokkel.” Beeld in deels geglazuurd aardewerk. Gedateerd 1989. Gesigneerd.
“Nu couché sur socle conique”. Sculpture en faïence partiellement couverte. Datée 1989. Signée.No longer availableDim. H 71 cmEstimate: € 600/700 -
#804
Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000/4000 -
#644
Een lot Belgisch Thulin aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vaasjes, een kannetje, een schaaltje en een coupe.
Lot de faïences Thulin belges comprenant cinq vases décoratifs, un plat, une coupe et une petite cruche.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#738
Een lot aardewerk, bestaande uit een XIXe eeuwse tabakspot zonder deksel en met letsel, een groene en vergulde bonbonière, een bierpul, een Engels kannetje, een paar majolica sierkruiken (letsels) en een gieter van Vlaams aardewerk.
Lot de faïences comprenant un pot à tabac du XIXe siècle (sans couvercle et avec dégât), une bonbonnière verte et dorée, une chope, une petite cruche anglaise, une paire de cruches en majolique (dégâts) et un arrosoir en faïence flamande.No longer availableEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#715
Een canapé in Lodewijk XV-stijl van witgepatineerd hout met gecanneerde zit en rug in drie compartimenten.
Canapé de style Louis XV en bois à patine blanche et à siège et dossier cannés. Divisé en trois parties.No longer availableDim. l: 267 cmEstimate: € 550/600 -
#49Kurt Peiser
“De kathedraal van Antwerpen.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 21/40/100.
“La Cathédrale d’Anvers”. Eau-forte. Signée hors planche. Numérotée 21/40/100.No longer availableDim. 41 x 24 cmEstimate: € 120/160 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 80/120 -
#710
Een servies van Straatsburgs aardewerk, bestaande uit een grote schotel, een schotel op voet, een sauskom, twintig grote borden, twaalf kleine borden, acht diepe borden, een slakom en een gerestaureerde terrine. We voegen er een XIXe eeuws bordje in dezelfde stijl aan toe.
Service en faïence de Strasbourg comprenant un grand plat, un plat sur piédouche, une saucière, vingt grandes assiettes, douze petites assiettes, huit assiettes creuses, un bol à salade et une terrine restaurée. Nous ajoutons une assiette à dessert du XIXe siècle dans le même style.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#348Monika
Een accordeon in draagtas.
Accordéon dans son étui.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#395Norexa Geneve
Een 18 karaats geel gouden automatische herenhorloge.
Montre homme automatique en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#650
Vier verschillende grote en kleine sjaaltjes. Eén van Antwerpen 1993.
Quatre châle différents dont un d’Anvers 1993.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#440
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en een parelsnoer van lapis lazuli met 18 karaats geel gouden slot.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct et un collier en perles de lapis-lazuli avec fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#371Baccarat
Een servies van coupes van kleurloos kristal in vier verschillende afmetingen. 43 stuks. Gemerkt. We voegen er dertien ongemerkte kristallen likeurglaasjes aan toe.
Service à verres ou coupes sur pied en cristal taillé incolore. Quatre tailles différentes. 43 pièces. Marque sous la base. Nous ajoutons treize goûtes sans marque.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#523
Een Oosterse beker op voet van geciseleerd koper met een decor van dieren en planten. Omstreeks 1900.
Coupe sur piédouche orientale en cuivre ciselé à décor d’animaux et de plantes. Vers 1900.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/50 -
#342H. Contryn
“Stilleven met fruit, bloemen en een papegaai”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits, aux fleurs et au perroquet”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 97 cmEstimate: € 200/400 -
#128
Een lot kristal, bestaande uit twee kandelaars en een asbak van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt Val St. Lambert. We voegen er twee kleinere kandelaars met vergulde monturen aan toe.
Lot de cristaux comprenant deux bougeoirs et un cendrier en cristal taillé incolore. Marque Val St-Lambert. Nous ajoutons deux bougeoirs plus petits aux montures dorées.No longer availableEstimate: € 30/50