Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een achthoekige gesculpteerde eikenhouten tafel.

Een achthoekige gesculpteerde eikenhouten tafel.

Une table octogonale en chêne sculpté.
Dim. h 77 cm
SKU: 2806220316.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #316
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #97

    Een Duits klokje in goudkleurig en kleurloos kunststof, geflankeerd door twee zamakken hertjes op voetstuk van wit en zwart marmer.

    Pendule allemande en plastique doré et incolore, flanquée de deux cerfs en régule sur un socle en marbre blanc et noir.
    No longer available
    Dim. 24 x 60 x 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #41
    Meissen

    “Koningin Sammuramat op kameel”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt met gekruiste degens. Restauratie aan de staf.

    "Reine Sammuramat à dos de chameau". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées. Restauration au bâton.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #433
    Goebel, Germany

    “Auf Wiedersehen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 65.

    "Auf Wiedersehen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 65.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #444
    Charles Louis La Salle
    Period: 1938

    “Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.

    "Portrait de dame". Dessin au pastel sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 cm x 100 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #314
    Meissen

    “Bacchantische scène met ezel”. Een meerkleurig porseleinen groep. Gemerkt onderaan met gekruiste degens. Een vinger en een voet manco.

    "Scène de bacchanale avec âne". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées. Un doigt et un pied manquants.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #439

    “Zero-stijl kunstwerk in papier.” Draagt handtekening achteraan. Gedateerd 1966.

    "Œuvre d'art de style zéro sur papier." Porte une signature au dos. Daté 1966.
    No longer available
    Dim. 18 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #634
    Limoges

    Een uitgebreid porseleinen servies, handgeschilderd gedecoreerd met bloemen. Voor 12 personen, 1 kopje gebarsten.

    Un vaste service en porcelaine, peint à la main et décoré de fleurs. Pour 12 personnes, 1 tasse endommagé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #184
    Felix Eyskens
    Period: 1882 - 1986

    “Landweg met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Route de campagne avec cheval et charrette". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #260

    Een lot van 7 zilveren slavenarmbanden.

    Lot de 7 bracelets d'esclave en argent.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #387
    Bihl, Czechoslovakia

    Een geglazuurd aardewerken vaas in twee tinten groen. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence vernissée aux deux tons de vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #368
    Goebel, West-Germany

    “Coffee break”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 409. Exclusieve uitgave voor de Goebel Collectors Club No.8.

    "Pause café". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no 409. Édition exclusive pour le Goebel Collectors Club No.8.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #237

    Een paar vierarmige bronzen kandelaars met kaarsendover.

    Une paire de bougeoirs en bronze à quatre branches avec éteignoir.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More