Similar lots by type
-
#348
Twee verschillende vaasjes van Booms glas. Jaren ‘60.
Deux vases en verre de Boom différents. Années 1960.No longer availableDim. h: 21 & 24 cmEstimate: € 60/80 -
#331Scailmont
Een vaas van amberkleurig glas naar ontwerp van Catteau. Gemerkt noch gesigneerd.
Un vase en verre ambré dessiné par Catteau. Ni marqué ni signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#371
Een asbak van veelkleurig Muranoglas, versierd met een clown.
Cendrier en verre de Murano multicolore décoré d'un clown.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#370
Een vaas van meerkleurig Muranovaas.
Un vase de vase de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 70/90 -
#317
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#399
Een glazen stolpje op houten voet.
Un dôme en verre sur une base en bois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#337
Een kelkvormige siervaas van gesatineerd glas.
Un vase décoratif en forme de calice en verre satiné.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 2535
Other lots in this auction
-
#388
Een tandartsboor met pedaalaandrijving.
Une perceuse dentaire avec entraînement par pédale.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60/100 -
#361
“Robotank-Z”. Een tinnen speelgoedrobot met opwindmechanisme. In originele doos. Jaren ’60. Werkende staat, gebruikssporen.
Robotank-Z . Robot jouet en tôle avec mécanisme de remontage. Dans la boîte d'origine. Années 1960. État de fonctionnement, traces d'utilisation.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 60/80 -
#312Goebel, Germany
“Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.
Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 280/300 -
#229Luc De Keyser
“Sponsored by God”. Olieverf en collage op doek. Gesigneerd en gedateerd Barcelona 90-91.
Parrainé par Dieu . Huile et collage sur toile. Signé et daté Barcelone 90-91.No longer availableDim. 154 x 139 cmEstimate: € 200/300 -
#111
Zittend naakt met hoed en spiegel. Bronzen beeldje.
Nu assis avec un chapeau et un miroir. Statue en bronze.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 80/120 -
#398
Vier art nouveau vaasjes van glaspasta. Drie in de geest van Emile Gallé met apocrief merk en één in de geest van Loetz.
Quatre vases en pâte de verre art nouveau. Trois dans l'esprit d'Emile Gallé avec une marque apocryphe et un dans l'esprit de Loetz.No longer availableDim. H. 13 à 10 cmEstimate: € 50/80 -
#35
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 350/450 -
#42André GoezuPeriod: °1939
“Vrouwenhoofd”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/200 buiten de plaat.
Tête de femme . Une eau-forte. Signée et numérotée 10/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 30/50 -
#10
Een groot lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, broches, horloge. e.a.
Un grand nombre de bijoux fantaisie comprenant des bracelets, des colliers, des broches, une montre. Et d'autresNo longer availableEstimate: € 100/150 -
#38Val St. Lambert
Een designschaal van rood en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un bol design en cristal rouge et incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#338
Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#24
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Naar de Hollandse School van de XVIIde eeuw.
Paysage d'hiver . Huile sur panneau. D'après l'école hollandaise du 17ème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 50/80