Similar lots by type
-
#370Een vaas van meerkleurig Muranovaas.
Un vase de vase de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 70 / 90 -
#348Twee verschillende vaasjes van Booms glas. Jaren ‘60.
Deux vases en verre de Boom différents. Années 1960.No longer availableDim. h: 21 & 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#371Een asbak van veelkleurig Muranoglas, versierd met een clown.
Cendrier en verre de Murano multicolore décoré d'un clown.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#399Een glazen stolpje op houten voet.
Un dôme en verre sur une base en bois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#337Een kelkvormige siervaas van gesatineerd glas.
Un vase décoratif en forme de calice en verre satiné.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 2535 -
#331ScailmontEen vaas van amberkleurig glas naar ontwerp van Catteau. Gemerkt noch gesigneerd.
Un vase en verre ambré dessiné par Catteau. Ni marqué ni signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#317Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#157Delvaux, BruxellesEen handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#169“Tulpen met blauwe vaas”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1949.
Tulipes avec vase bleu . Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1949.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#300Baume & MercierEen 18 karaats wit gouden verdoken dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. Met originele doos en met twee verlengstukken.
Une montre cachée pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Avec boîte d'origine et avec deux extensions.No longer availableDim. 40,85 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#209Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420 / 480 -
#243Een maquette van een zeilboot. In vitrine.
Une maquette de bateau à voile. En vitrine.No longer availableDim. 90 x 87 x 28 cmEstimate: € 200 / 250 -
#47Limoges, FranceEen paar porseleinen sierborden met een meerkleurig decor van boerenvrouwen in het plat en vergulde motieven op kobaltblauwe achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes décoratives en porcelaine à décor multicolore de paysannes dans le plat et motifs dorés sur fond bleu cobalt sur l'aile. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#61Een witmetalen bestek voor twaalf personen.
Un ensemble de couverts en métal blanc pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#56Een paar Lodewijk XV fauteuils van gebeeldhouwd notenhout bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils Louis XV en noyer sculpté recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#286Een serie van 6 Victoriaanse stoelen van gebeeldhouwd notenhout, bekleding van roze zijde.
Une série de 6 chaises victoriennes en noyer sculpté avec revêtement en soie rose.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#31Een hoornvaas en een paar sierborden van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. Eind XIXe - begin XXe eeuw.
Un vase en corne et une paire d'assiettes décoratives en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. Fin XIXème - début XXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de princesses en diamant d'un poids combiné de + - 1,12 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 600 / 700 -
#265Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,06 ct.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 160 / 200

