Similar lots by type
-
#258Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (une coupe est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h:Estimate: € 120 / 180 -
#167Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Paire de pieds de lampes en laiton de style art déco à décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 380 / 450 -
#698Een paar verchroomde lampen in de vorm van stijgbeugels en met lederen onderste rand.
Une paire de lampes chromés en forme d’étriers avec le rebord du dessous en cuire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#695Een koperen luchtertje met zes lichtpunten, versierd met mauve en kleurloze kristallen pendeloques.
Un petit lustre à six points lumineux avec des pendeloques en cristal mauve et incolore en décoration.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#187Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#243Een luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras lumineux avec des pendeloques en cristal en décoration.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#271Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#384Een paar appliques van verguld brons met elk één lichtpunt, gedragen door een putto.
Une paire d’appliques en bronze doré à un point lumineux chaque, portées par un putto.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#747Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#352Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906Een paar drie-armige kandelaars van verguld brons en albast, gedragen door een engeltje. Gesigneerd. XIXe eeuw. Bij één van de twee is de schroefdraad voor de bevestiging van de kandelaar versleten.
Une paire de chandeliers a trois bras en bronze doré et albâtre, portés par un ange. Signés. XIXième siècle. Usures à l’une des tiges.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#379Een halluchtertje van messing en glas, versierd met pendeloques.
Un petit lustre de couloir en verre et laiton, avec une décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#157Een gepatineerd bronzen schemerlamp met een kap van meerkleurig glas in lood in de geest van Tiffany.
Un lampadaire en bronze patiné avec un abat jour en verre polychrome et plomb, dans l’esprit Tiffany.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#781Een ronde metalen luchter met vier lichtpunten, versierd met strikken, duivelskoppen en beesten. Omstreeks 1900.
Un lustre rond à quatre points lumineux, décoration de noeuds, de têtes de diable et animaux. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#313Een paar bronzen wandlampen in de vorm van fakkels, versierd met glazen kralen.
Une paire de lampes murales en forme de torches, décoration de perles en verre.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#370Een messingen luchter met acht grote en vier kleine lichtarmen, versierd met bladermotieven. Met glazen kapjes in de vorm van bloemen.
Lustre en laiton à huit grands et quatre petits bras de lumière décorés de feuilles. Abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#247Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloos kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200 / 220 -
#532Een mazarinluchter van goudgepatineerd hout met zes armen.
Un lustre Mazarin à six bras en bois patiné or.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#355Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#172Een hanglantaarn van brons en bol glas in Lodewijk XVI-stijl.
Une lanterne à suspendre en bronze et verre, style Louis XVI.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 360 / 380 -
#385Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#550Een recente staande lamp met glazen kappen.
Un lampadaire récent avec abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 100 / 120 -
#398Een paar koperen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als kamerlamp.
Une paire de chandeliers style baroque, montés en lampadaires.No longer availableDim. h: 105 & 170 cmEstimate: € 40 / 50 -
#638Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#485Een paar bronzen schemerlampjes met kapjes van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une paire de petites lampes avec abat-jour en verre et plomb, style Tiffany.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#193Een paar vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen engelen en op marmeren voetstukken, versierd met verguld brons.
Une paire de chandeliers, style Empire, portées par des anges en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#235Een 18 karaats geel gouden ring bezet met half edelsteen van ± 3 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de couleur de ± 3 ct.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 200 / 300 -
#417Drie armbanden van verschillende mineralen.
Trois bracelets en pierre dure.No longer availableDim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#419Een lot van drie glazen presse-papiers met meerkleurige inclusies.
Un lot de trois presse papiers en verre aux inclusions polychromes.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 100 / 140 -
#666Een buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee grote en een kleine lade.
Buffet à deux portes moulurées et deux grands et un petit tiroirs.No longer availableDim. 110 x 150 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#152“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Oepts’ en datering ‘71.
’Vue sur le village”. Huile sur panneau. Porte la signature ‘Oepts’ et datée ‘71.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 220 / 260 -
#236Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.
Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.No longer availableDim. 153 x 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#795Een houten barometer met zwartgelakte rand. Werkende staat.
Baromètre en bois au rebord peint noir. Etat de marche.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#304Jan Van Hasselt“Stilleven met postzak en postbodekepie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Nature morte aux képi et sac de postier”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#422Een lot ivoren miniatuurmeubeltjes. Enkele beschadigingen.
Un lot de petits meubles miniatures en ivoire. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#336Een ladenkastje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en marquetterie en met rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage et marqueterie de style Louis XV, montures en bronze et tablette de marbre rouge.No longer availableDim. 120 x 56 x 35 cmEstimate: € 250 / 350 -
#184F. Vanderdonck“Kippen”. Een pendant, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gesigneerd 1890.
“Poules”. Un pendant, huile sur panneau. Tout deux signés et datés 1980.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 420 / 500

