Similar lots by type
-
#637
Een paar miniatuur armstoeltjes met bijhorend tafeltje van monochroom wit porselein, versierd met een polychrome bloem.
Deux fauteuils et une table miniatures en porcelaine monochrome blanche, décoration de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 180/220 -
#667
Een kom van meerkleurig aardewerk met een bloemndecor. Jaipur, India. Beschadigingen aan de voet. Onderaan gemerkt en gedateerd 22/04/1997.
Un bol en faïence polychrome, décor de fleurs. Jaipur, Inde. Dégât au pied. Marque en dessous et daté 22/04/1997.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#649
Een theepotje van Chinees terracotta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de tuit en aan de binnenkant van het deksel.
Une théière en terre cuite chinoise. Marque à la base. Eclat au déversoir et à l’intérieur du couvercle.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40/60 -
#623Wunsiedel
Een dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.
Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30/50 -
#551
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. h:45 cmEstimate: € 300/350 -
#633
Een paar zeshoekige dekselvaasjes van blauw en wit Chinees porselein, gedecoreerd met bloemen en landschappen.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de paysage et fleurs.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120/160 -
#561
Een pompoenvormig theepotje van meerkleurig Chinees porselein met verzilverde monturen.
Une théière en forme de potiron en porcelaine chinoise polychrome et montures argentées.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#641
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een wucaidecor.
Un petit bol en porcelaine polychrome, décor wucai.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 100/140 -
#607
Een vijfhoekig schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een haan in het decor.
Une coupelle pentagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor représentant un coq.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120/160 -
#651
Een zehoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Une théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome, décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#581
Een bolle vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Un vase en forme de bulbe en porcelaine chinoise avec décor blanc et bleu représentant des chiens Fo.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120/160 -
#657
Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.
Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 80/120 -
#806J. Shalbert
Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableDim. 230 x 43 x 25 cmEstimate: € 180/250 -
#591
Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Deux vases en forme carré en porcelaine céladon. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 240/280 -
#674
Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 300 x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#582
Een vierkante theebus van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van linten en Fo-honden.
Une boîte à thé en forme carré en porcelaine blanche et bleue avec décor de chiens Fo.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#622
Een balustervaas met een bloemendecor van Chinese lak in reliëf.
Un vase balustre avec décor fleuri chinois en laque et en relief.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200/240 -
#424
Cylindrische beker van Chinees porselein, met poederblauwe randen en een Europees bloemendecor. XIXde eeuw.
Chope cylindrique en porcelaine de Chine aux bords en bleu poudré et aux fleurs européennes. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 50/80 -
#616
Een schaaltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een vis.
Une coupe en porcelaine de Chine blanche et bleu , décor de poissons.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 80/120 -
#613
Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine blanche et bleue, décor de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 100/120 -
#678
Een paar buikvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, waarvan één met gerestaureerde hals. We voegen er een Chinese balustervaas met een meerkleurig landschapsdecor aan toe.
Quelques vases pansus en porcelaine chinoise, polychrome et décor de personnages, dont un vase avec le cou restauré. Nous ajoutons un vase balustre chinois avec décor paysage polychrome.No longer availableDim. h: 34 & cmEstimate: € 600/1000 -
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#604
Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.
Une coupe en porcelaine céladon avec décor blanc sur blanc.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120/160 -
#803
Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#67
“Le panorama de la guerre”. Serie van zeven boeken. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. We voegen er een ingebonden reeks van “La Belgique Coloniale uit 1898 aan toe.
“Le Panorama de la Guerre”. Suite de sept livres. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. Nous ajoutons une série reliée de “La Belgique Coloniale de 1898.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#109Roger Baeyens
“Nieuwpoort”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
“Nieuport”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1995.No longer availableDim. 46 x 67 cmEstimate: € 20/30 -
#324
“De bard” & “Gezin in een interieur”. Resp. olieverf op doek en op steen. Het eerste naar een werk van Frans Hals.
“Le barde” et “Famille dans un intérieur”. Huile sur toile et sur pierre. Ce premier d’après une oeuvre de Frans Hals.No longer availableDim. 50 x 40 & 30 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#504Anne Stoop
“Collage met Japans papier”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘98.
“Collage au papier japonais”. Technique mixte. Signée et datée ‘98.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#574Andor KomivesPeriod: °1958
“Naakt met koe” & “Naakt met paard”. Gesigneerd en resp. gedateerd 1991 & 1990.
“Nu à la vache” et “Nu au cheval”. Signés et respectivement datés 1991 et 1990.No longer availableDim. 54 x 81 cmEstimate: € 200/300 -
#522Schäffenacker, Ulm
“Twee paarden”. Tegel van aardewerk. Achteraan gemerkt en vooraan gesigneerd.
“Deux chevaux”. Carreau en faïence. Marque au verso et signature.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#267
Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/120 -
#149F. Brandel
“Gevecht met buffels en een leeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
“Combat de buffles et d’un lion”. Huile sur toile. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 78 x 113 cmEstimate: € 200/240 -
#305
Een oude eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Un ancien berceau en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 60/100 -
#140
Een ovale tafel van notenhout, versierd met ebbenhouten details. Centrale vierpoot met gesculpteerde acanthusbladeren en fruit voorzien van vier gedraaide sierpoten. Verlengbaar tot 12 plaatsen maar zonder verlengbladen. Tweede helft XIXde eeuw.
Table ovale en noyer aux détails en ébène. Pied central terminant en quatre volutes ornées de feuilles d’acanthe et à quatre pieds secondaires tournés. Jusqu’à 12 places, mais sans allonges. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 130 x102 cmEstimate: € 250/400 -
#37
Een lot porselein, bestaande uit een schaaltje, versierd met een meerkleurig varkenskoppeltje, een bakje in de vorm van een varken met een hoed, twee verschillende mosterdpotjes in de vorm van een varkentje en een jongetje met ladder op een varken. Eéntje gemerkt van Goebel.
Lot de porcelaines comprenant un petit plat décoré d’un couple de cochons, un récipient, deux moutardiers et une statuette, tous présentant des cochons. Un exemplaire avec la marque de Goebel.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#182Edward MoerenhoutPeriod: 1801 - 1893
“De veehoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 250/350