Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 30 September Dag 1 #1-300
    • 1 Oktober Dag 2 #300-600
    • Online Only Varia 29 September 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een adelaar van donker gepatineerd brons op zwart stenen sokkel.
Een adelaar van donker gepatineerd brons op zwart stenen sokkel.
Een adelaar van donker gepatineerd brons op zwart stenen sokkel.
Een adelaar van donker gepatineerd brons op zwart stenen sokkel.
A. Thornburn

Een adelaar van donker gepatineerd brons op zwart stenen sokkel.

Un aigle en bronze patiné foncé sur un socle en pierre noire.
Dim. h: 31 cm
SKU: 2610210101.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #101
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Thornburn

  • #111
    A. Thornburn

    Een grote en een kleine arendskop op natuurstenen sokkel.

    Une grande et une petite tête d'aigle sur un socle en pierre naturelle.
    No longer available
    Dim. h: 32 en 21 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #284
    Victoria Naï(?)

    “Portret van ABBA-zangeres Agnetha”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd Parijs ‘77.

    Portrait de la chanteuse d’ABBA, Agnetha. Pastel sur papier. Signé et daté Paris '77.
    No longer available
    Dim. 50 x 32 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #376
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd. Sommige inlijstingen beschadigd.

    Série de six linogravures diverses. Signées et datées. Quelques cadres abîmés.
    No longer available
    Dim. 39 x 57 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #583

    Een handgeknoopt wollen Naïnkleedje.

    Une carpette Nain en laine nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 190 x 125 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #11
    Val Saint Lambert

    Een lot van vier kleine en een grote asbak van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un lot de quatre petits et un grand cendrier en cristal incolore taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #86

    Een eikenhouten tweedeurs garderobe met gemoulureerde deuren.

    Une armoire en chêne à deux portes avec portes moulurées.
    No longer available
    Dim. 215 x 135 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #614
    Barbie

    Promenade in het park. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Promenade dans le parc. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #617

    Een aardewerken kaasstolp versierd met kersendecor. Gemerkt onderaan.

    Un dôme à fromage en faïence à décor de cerises. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #47
    Dunhill, Paris

    Een humidor. Met sleuteltje.

    Une cave à cigares. Avec clé.
    No longer available
    Dim. 10 x 19 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #444
    Barbie

    Marilyn Monroe gentlemen prefer blondes. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Marilyn Monroe, Les gentlemen préfèrent les blondes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #646

    Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.

    Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 78 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #179

    “Lamentatie voor Christus”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, mogelijk XVIIe eeuw.

    Lamentation pour le Christ. Huile sur panneau. Ecole flamande, peut-être du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #491

    Een grote kraagvaas van Satsuma-aardewerk.

    Un grand vase à col en faïence de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More