Other lots in this auction
-
#552Een modern landschap. Op doek.
Un paysage moderne. Sur toile.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#74Een gebeeldhouwde spiegel, bovenaan versierd met een siervaas met bloemen en lauriertakken.
Un miroir sculpté, décoré au sommet d'un vase ornemental de fleurs et de branches de laurier.No longer availableDim. 105 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#409Zwart houten muziekrekje met vier niveaus, bovenaan met galerij, gedraaide houten spijlen met vernauwingen. Omstreeks 1900.
Porte-musique en bois noir à quatre niveaux, dessus avec galerie, barres en bois tourné avec rétrécissements. Vers 1900.No longer availableDim. 120 x 47 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#200“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,27 ct.
Toi et Moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants et baguettes d'un poids combiné de ± 2,27 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#718Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
Créature post-apocalyptique . Une sculpture de faïence émaillée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#437GoebelEen lampenvoetje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje met een bloem op een bankje bij een boom. Gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine multicolore en forme de garçon avec une fleur sur un banc près d'un arbre. Marqué.No longer availableDim. h: 40 cm (met kap)Estimate: € 40 / 50 -
#66Een gebeitst houten ronde tafel met opklapbaar blad.
Une table ronde en bois teinté avec plateau rabattable.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596Een eikenhouten kofferbank in Mechelse renaissancestijl, versierd met gesculpteerde leeuwen en volkse taferelen.
Banc-coffre en chêne de style Renaissance malinoise, décoré de lions sculptés et de scènes folkloriques.No longer availableDim. 122 x 138 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#548Een paar Chinese porseleinen gemberpotten.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 140 / 160 -
#817Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 80 / 120 -
#458Val St. LambertEen reeks van zes kleurloos kristallen cognacglazen met gegraveerd decor ‘LJ’ in een lauwerkrans. Onderaan gemerkt.
Un ensemble de six verres à cognac en cristal incolore avec une décoration LJ gravée dans une couronne de laurier. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 60 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct. en een toermalijn van ± 7,90 g.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,44 ct et d'une tourmaline de ± 7,90 g.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 900 / 1000

