Similar lots by type
-
#744
Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#645
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200 / 300 -
#690
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#560J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#118
Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#573J. Depré
Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#759
Een notenhouten regulateur met zwartgelakte stijlen.
Un régulateur en noyer à colonnes laquées noir.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#218
Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd met bloemenranken.
Une pendule murale en fer forgé polychrome et doré, décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. 65 x 130 cmEstimate: € 120 / 200 -
#660
Een staande klok in houten kast met een koperen wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule à cadran en cuivre. Avec poids et balancier.No longer availableDim. 192 x 25 cmEstimate: € 180 / 220 -
#761
Een kleine regulateur in houten kast. Met sleutel en slinger.
Un petit régulateur dans une armoire en bois. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#365
Een tafelklokje van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van koper en andere materialen. De wijzerplaat geëmailleerd en rondom versierd met verguld messing. Omstreeks 1880. Met sleutel.
Une pendule de table en bois laqué noir, décor incrusté de cuivre et autres matériaux. Le cadran est émaillé et décoré de laiton. Vers 1800. Avec clé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 240 / 280 -
#634
Een houten tafelklok, versierd met inlegwerk van meerdere houtsoorten en koper. Met slinger en sleutel.
Une pendule de table en bois, décoration d’incrustations de différentes sortes de bois et cuivre. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#554
“Parijse burleske.” Aquarel op papier.
”Burlesque, Paris”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#212
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508
Gelede helmmasker van gebeeldhouwd hout. Yoruba, Nigeria.
Masque casque Gelede en bois sculpté. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 100 / 180 -
#144Mareuse
“Bloemenmand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Panier à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#485
Een gebeeldhouwd eikenhouten wandkapstok in Mechelse renaissancestijl, versierd met vier leeuwenkoppen met ringen.
Un porte-manteau mural en chêne, style Malinois Renaissance, décoration de quatre têtes de lion et des anneaux.No longer availableDim. 165 x 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#561
Een tonvormige tuinstoel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Onderaan met stempel.
Un tabouret en forme de tonneau en porcelaine de Chine polychrome au décor de personnages en cartouche.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#488
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop, getooid met een druivenrank. Omstreeks 1900.
Une carafe en cristal taillé incolore, montures et capuchon en argent, décoration de vignes.+- 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#327
Een kaststel van Rouen aardewerk bestaande uit twee dekselvazen en een coupe.
Une garniture de cheminée en faïence de Rouen comprenant deux vases à couvercle et une coupe.No longer availableDim. h ± 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#142Peter Bolfs
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256
Een sobere eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het klapblad.
Un secrétaire sobre en chêne avec abattant et à trois tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77
“Christus Redemptor”. Een beeld van gepolychromeerd plaaster. Schade aan de handen.
”Christ Redemptor”. Une statue en plâtre polychrome. Dégâts au mains.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 20 / 30 -
#699
Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.
Deux vitraux différents, vers 1900.No longer availableDim. 98 x 52 & 69 x 37 cmEstimate: € 80 / 100