Other lots in this auction
-
#606
Een handgeweven wollen deken. Mali, bocht van de Niger.
Une couverture en laine tissée à la main. Mali, boucle du Niger.No longer availableDim. 243 x 126 cmEstimate: € 25/40 -
#215Delvaux, Bruxelles
Een vintage handtas van zwart slangenleder.
Un sac à main vintage en cuir de serpent noir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#400
Een 18 K geelgouden hanger bezet met een grijze parel.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti d'une perle grise.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 450/500 -
#569Jean RigazziPeriod: 1922 - 1993
“Noordzeestorm”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1966.
"Tempête de la mer du Nord". Huile sur toile. Signée et datée 1966 au verso.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 80/120 -
#343Omega
Een opwindklokje met secondenwijzer. Lichte schade aan de rand van het dekglaasje.
Une horloge à remontoir avec trotteuse. Léger dommage au bord de la lamelle.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 80/100 -
#651
Een verguld bronzen vlaggenstokornament in de vorm van de Brabantse leeuw op een lauwerkrans met de wapenspreuk van België.
Ornement de mât en bronze doré en forme de lion brabançon sur couronne de laurier aux armes de la Belgique.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/70 -
#303
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#164The Franklin Mint
“Le Roman de la rose”. Een wandtapijt in renaissance stijl van Anne Aknin. Met houten sierstang voor bevestiging. Gedateerd 1985.
"Le Roman de la Rose". Une tapisserie de style renaissance par Anne Aknin. Avec tige décorative en bois pour la fixation. Daté de 1985.No longer availableDim. 117 cm x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#40
Een 14 K geelgouden armband bezet met granaat.
Un bracelet en or jaune 14 kt serti de grenat.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 250/300 -
#289
“Personages bij de waterplaats in een romantisch landschap”. Aquarel op papier.
"Personnages à l'abreuvoir dans un paysage romantique". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 29,5 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#508
Drie albums met ingebonden nummers van Kuifje. Albums 17 (vanaf december 1951), 20 en 33. Sletig.
Trois albums avec des numéros cartonnées de Tintin. Albums 17 (à partir de décembre 1951), 20 et 33. Usures.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#282Armand ApolPeriod: 1879 - 1950
“Glooiend landschap te Nukerke”. Een kleurenets naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd buiten de plaat.
Paysage vallonné à Nukerke. Gravure en couleurs d'après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée hors planche.No longer availableDim. 62 x 65 cmEstimate: € 100/120