Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Afgaans wollen karpet.

Een Afghaans wollen karpet.

Un tapis de laine afghan.
Dim. 240 cm x 156 cm
SKU: 2903220546.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #546
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #431

    Een paar cloisonné vazen, wit in de massa, met bloemen en vogels gedecoreerd.

    Une paire de vases cloisonnés, blancs dans la masse, à décor de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #33

    Drie verschillende opwindklokjes in messingen kast, waarbij één met cloisonné. Allen te reviseren.

    Trois horloges à remontage différentes dans un boîtier en laiton, une avec cloisonné. Tout à revoir.
    No longer available
    Dim. h: 7,5, 8,5 & 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #212
    Jules De Cort

    “Buitenzicht op een kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue extérieure d'une église". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 cm x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #163
    Attilio Fagioli
    Period: 1877 - 1966

    Een wit marmeren vrouwenbuste op sokkel uit verschillende delen en versierd met verguld messingen monturen.

    Un buste de femme en marbre blanc sur un piédouche en plusieurs parties et orné de montures en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #550
    Optima, Swiss Made

    Quartz horloge van verguld metaal, bezet met 160 kleine diamantjes, samen 0,95 ct. Als nieuw, met etui en certificaten.

    Montre à quartz en métal plaqué or, sertie de 160 petits diamants, ensemble 0,95 ct, comme neuve, avec écrin et certificats.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #301

    Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.

    Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #475

    Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.

    Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.
    No longer available
    Dim. 120 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #586

    Een handgeknoopt Perzisch Hamadantapijtje.

    Un tapis hamadan persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #340

    Een borstelkastje met gedreven messing en spiegel en met twee borstels binnenin.

    Une armoire à brosses en laiton martelé et miroir et avec deux brosses à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #602
    Léon Pringels

    “Uitzicht op het strand”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.

    « Vue sur la plage ». Une aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 cm x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #509

    Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.

    Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #332

    “Vissershaven”. Een paar olieverfschilderijtjes op paneel. Medio XIXe eeuw.

    "Port de pêche". Une paire de peintures à l'huile sur panneau. Milieu du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 22 cm x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More