Similar lots by type
-
#826
Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.
Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#606
Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.
Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 140/160 -
#572
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 250/350 -
#746
Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#569
“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#646
Een eikenhouten kloostertafel.
Table de réfectoire en chêne.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#520
“Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.
“Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 80 /100 -
#839
Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.
Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.No longer availableEstimate: € 110/130 -
#599
“Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.
“Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 120 -
#445
“Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.
“Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#620
“Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.
“Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#562
“Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.
“Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#370
Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 200/300 -
#629
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 120/150 -
#625
“Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#830
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
Socle chinois à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/45 -
#756
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#435
“Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.
“Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 25/50 -
#610
“Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.
“Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 600/800 -
#796
Een piëdestal van gedraaid hout.
Piédestal en bois tourné.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#574
“Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.
“Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#440
“Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.
“Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#615
“Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.
“Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120/150 -
#825
Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.
Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#510
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 198,25 gEstimate: € 50/100 -
#568
Chinese houtsculptuur met personages.
Sculpture en bois aux personnages. Travail chinois.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 50/80 -
#244
Een porseleinen dekseldoos met vergulde boord.
Boîte en porcelaine à bordure dorée.No longer availableDim. h 7 cmEstimate: € 25/40 -
#64Ant. Gadoy
“Portret van een rokende man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’un fumeur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#307
“Dame met kruik”. Een beeldje van goudgepatineerd brons met gezicht en armen van celluloid. Op marmeren voetstuk. Begin XXe eeuw.
“Dame à la cruche”. Statuette en bronze à patine dorée aux visage et bras en celluloïd. Sur base en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#800
Een lot divers aardewerk bestaande uit een jardinière en twee wandvaasjes van Belgisch aardewerk, een kleine XVIIIde eeuws Delftse vaas en twee suikerpotten van zwart Hollands en Frans aardewerk.
Lot de faïences diverses comprenant une jardinière et deux petits vases d’applique en faïence belge, un petit vase de Delft du XVIIIe siècle et deux sucriers en faïence noire hollandaise et française.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#211
Een bronzen beeld van een sluipende jaguar.
Sculpture en bronze représentant un jaguar attaquant.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 100/120 -
#329
Een set van vier kaasbestekken met zilveren handvatten. In etui.
Suite de quatre couverts à fromage aux manches en argent. Dans leur étui.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#42
Een miniatuur damesportret in koperen kadertje in Lodewijk XVI-stijl. Gesigneerd. We voegen er een gedrukt miniatuur op porselein aan toe.
“Portrait de dame”. Miniature dans un cadre en cuivre de style Louis XVI. Signée. Nous ajoutons une miniature imprimée sur porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#82Moreau
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#351
Een coupe op voet, in de vorm van een nautilusschelp, van gedeeltelijk gesatineerd glas. Onderaan gegraveerd: “R. Lalique, France”.
Coupe sur piédouche en forme de coquille nautilus en verre partiellement satiné. Gravure sous la base: “R. Lalique, France”.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/50 -
#632Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Rivierlandschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 300/400