Other lots in this auction
-
#24Leo JordaensPeriod: 1944-2000“De rede van Antwerpen” & “Woelige zee”. Olieverf op board. Beide gesigneerd.
« Les Routes d'Anvers » & « La Mer Agitée ». Huile à bord. Tous deux signés.No longer availableDim. 27,5 x 22,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#303Een paar verzilverde sigarettendoosjes, waarbij één versierd met de kathedraal van Antwerpen en één met Brabo.
Une paire de boîtes à cigarettes en métal argenté, l'une décorée de la cathédrale d'Anvers et l'autre de Brabo.No longer availableDim. 11 cm x 8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#429“Constructivistisch abstract.” Gemengde techniek op karton. Gedateerd 1955. Draagt handtekening achteraan.
"Abstrait constructiviste." Technique mixte sur carton. Daté 1955. Signé au dos.No longer availableDim. 29 x 16 cmEstimate: € 300 / 500 -
#198Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer met een marmeren blad en een lade en doucine.
Un cabinet à deux portes en placage d'acajou avec un dessus en marbre et un tiroir en doucine.No longer availableDim. 151 x 11 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten princess cut en fancy diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 1,42 ct. EVVS1.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille princesse et de diamants fantaisie d'un poids combiné de +- 1,42 ct. EVVS1.No longer availableDim. 4,96 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#455Een zesentwintigdelig servies van Brussels porselein, versierd met verguld en meerkleurig decor. Tijdperk Empire.
Service de vingt-six pièces en porcelaine de Bruxelles, à décor doré et multicolore. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#17Van Engelen, LierEen verzilverd metalen trompet.
Une trompette en métal argenté.No longer availableDim. l: 51 cmEstimate: € 70 / 80 -
#134“Landschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.S.S.’ en gedateerd 1856.
"Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'CSS' et daté 1856.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 200 / 300 -
#186Een tweeledige vitrinekast met onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Het geheel rijkelijk versierd met gebeeldhouwde bloemen, vruchten en leeuwenkoppen.
Vitrine à deux corps, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs. Le tout richement sculpté avec fleurs, fruits et têtes de lion.No longer availableDim. 250x150x54cmEstimate: € 200 / 300 -
#495Noveroy, FranceEen smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 80 / 120 -
#461Milieu de table van gegoten glas.
Milieu de table de verre coulé.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#122Willem HeytmanPeriod: °1950“Poldergezicht met boer en paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du polder avec fermier et chevaux". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 160 / 180

