#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#476Een mahoniehouten canapé met groen velours bekleding. In Louis-Philippe stijl.
A mahogany couch with green velvet upholstery. In the Louis-Philippe style.No longer availableDim. 103 x 172 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#286Een moderne pianokruk in zwartgelakt hout en gestoffeerde zitting.
A modern piano stool in black lacquered wood with upholstered seat.No longer availableDim. 49 x 61 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Een houten vierkante opium-salontafel.
#266Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#626Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#576Een antiek houten bijzettafeltje in Empire stijl met rond blad en diverse bronzen elementen versierd.%
An antique wooden side table in Empire style decorated with a round top and various bronze elements.No longer availableDim. 77,5 x Ø 49 cmEstimate: € 150 / 250 -
An old travel trunk, marked "Ange Faucq". With three locks and removable clothing drawers inside.No longer availableDim. 62 x 102 x 62 cmEstimate: € 180 / 220
#389Jan Kennis“Portret van een man”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Kennis.
#393Een lot van 3 Balinese Wayang Golek marionetten in hout en stof.
A lot of 3 Balinese Wayang Golek puppets in wood and fabric.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#649Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
#267Koos Van der KaaijPeriod: 1900-1976“Twee Kindjes”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1952 en genummerd 2/10.
"Two Children". A sculpted earthenware double bust. Signed, dated 1952, and numbered 2/10 at the bottom.No longer availableDim. 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426Een vintage bijzettafeltje in Hollywood Regency stijl op een massief koperen onderstel en met verschillende steensoorten ingelegd blad met de voorstelling van een fluitspeler gezeten onder een boom.
A vintage side table in Hollywood Regency style with a solid copper base and a tabletop inlaid with various types of stone depicting a flutist sitting under a tree.No longer availableDim. 51 x 29 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#553Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#491“Aduno Koro”. Een hout gesculpteerde rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.
#280Een verguld koperen Byzantijnse kruis bezet met ruw geslepen granaat met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct. en fijne pareltjes. 19de eeuws.
A gilded copper Byzantine cross set with rough-cut garnets totaling approximately 4 ct. and fine pearls. 19th century.No longer availableDim. 10 x 6 cmEstimate: € 400 / 600 -
#462Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Verso atelierstempel.
"Sitting nude". A painting, oil on board. Studio stamp on the back.No longer availableDim. 86,5 x 69 cmEstimate: € 150 / 200 -
#149“Fotoalbum”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd A. Roosenboom. 19e eeuws.
"Photo album". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed A. Roosenboom. 19th century.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 200 / 300