Similar lots by type
-
#86
Een vintage salontafel in de vorm van een blaasbalg.
Une table de salon vintage sous forme de soufflet.No longer availableDim. l 129cm , h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#231
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.
Une réplique d’une pièce de maîtrise formant dôme au double escalier.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 200/220 -
#497
Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue ancestrale africaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#728
Twee Afrikaanse beeldjes.
Deux statues africaines.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#518
Een reeks van zeven Afrikaanse houten maskers.
Une série de sept masques africains en bois.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#237
“Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.
”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100/120 -
#96
Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
Une table de salon vintage à tablette en pierre bleue.No longer availableDim. l : 130, h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#326
Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.
Une petite table de salon , les côtés rabattables.No longer availableDim. 44 x 97 cmEstimate: € 80/100 -
#563
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150/200 -
#751
Twee antieke Masaikruiken, gemaakt van een kalebas.
Deux cruches Masaï antiques, fait à partir d’une gourde.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#493
Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout op een voetstukje, versierd met ingelegde tekens van parelmoer.
Un Bouddha assis en bois sculpté sur un socle, décorations incrustées en jade.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#727
Een paar houten drums. Zaïre.
Une paire de tambours en bois. Zaïre.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 40/60 -
#448
Een lot van twaalf kleine vrouwenbustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un lot de douze bustes en ivoire africaine sculptée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#414
Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
Un lot de deux moulins à café et une lampe en cuivre.No longer availableDim. h : 39 cmEstimate: € 30/40 -
#478
Twee verschillende Afrikaanse scepters van gebeeldhouwd hout.
Deux sceptres africains différents en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 44 & 63 cmEstimate: € 50/80 -
#477
Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.
Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.No longer availableDim. 105 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#183
Een replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap in een toren.
Une réplique d’une pièce de maîtrise d’un escalier en colimaçon en bois dans une tour.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 260/300 -
#31
Een antieke karnton.
Une baratte ancienne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#774
Een zwartgelakt houten kistje met een secreet in het deksel. XIXe eeuw.
Un coffret en bois laqué noir à secret dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#573
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160/240 -
#57
Een mannenfiguur van gebeeldhouwd hout op voetstukje. Zonder armen.
Une forme masculine en bois sculpté sur socle. Sans bras.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#396
Een balustervormige piedestal van eikenhout.
Un piédestal balustre en chêne.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30/40 -
#206
Een tweeledige eikenhouten tweedeurs vitrine met onderaan een openklapbaar blad en bovenaan versierd met een acanthusblad in de kuif.
Une vitrine à deux corps en chêne, le bas à tablette rabattable et le dessus est décoré d’une feuille d'acanthe dans la coiffe.No longer availableDim. h: 143 cmEstimate: € 300/500 -
#286
Een wandconsole van mahoniehout fineer met een grijs marmeren blad.
Une console en bois de placage acajou à tablette en marbre gris.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#85
Twee maal 50 ecu van 1987. Goud 900‰.
Deux lots de 50 ecu de 1987. 900 ‰ or.No longer availableDim. 34,52 gEstimate: € 650/800 -
#577
Een reeks van zes stoelen met gedreven lederen zit en rug en met balustervormige spijltjes en messingen handvatten. (Eén handvat manco)
Une série de six chaises, l’assise en cuir repoussé, le dos avec des lattes balustre et poignées en laiton. Une poignée est manquante.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#671
Een Engelse mantelklok versierd met personages in zwarte en vergulde Chinese lak. XIXde eeuw.
Une pendule de cheminée anglaise, décoration de personnages en laque noir et dorée. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#789Patria Magazine
Een Rouwnummer voor Koningin Astrid uitgegeven in oktober 1935. Eén herinneringsalbum over Koning Albert I.
Une édition de deuil à la mémoire de la Reine Astrid, octobre 1935. Un album de mémoir du Roi Albert I.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#602
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#600
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#481
Een paar olifanten van jadeïet, met houten sokkeltjes. Chinees werk.
Deux éléphants en jadéite sur socles en bois. Travail chinois.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#199
Twee tweeledige buffetkasten van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Bovenaan twee glas-in-looddeurtjes en onderaan een deur en twee laden in de gordel, geflankeerd door leeuwenkopjes met ringen. Met bijbehorende tafel.
Deux buffets à deux corps en chêne sculpté, style Renaissance malinois. le haut à deux portes vitrées et le dessous à une porte et deux tiroirs dans la ceinture, flanqué de deux têtes de lions et anneaux. Avec table assortie.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 100/200 -
#374Felix Timmermans
“De bekoring”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”La tentation”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 120/200 -
#724Marius Kolvoort
“Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.
”Geai”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 150/180 -
#170
Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 ct, initiales.No longer availableDim. 6,18 gEstimate: € 130/180 -
#713Nimy
Een jonge vrouw bij een fontein. Aardewerken art deco beeldje. Onderaan gemerkt.
Une statue Art Déco en faïence représentant une jeune fille près d’une fontaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 60/100