Similar lots by type
-
#483
Een lot van vijf meerkleurige Javaanse Wayang Golèkpoppen
Un lot de cinq poupées javanaises Wayang Golèk.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#407
Twee poederdoosjes, waarvan één van wortelhout.
Deux poudriers, dont un en ronce.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#357
Een oude sigarenplank met opschrift ‘G. Siebert, Hanau A. M.’
Une vieille planche à cigares, inscription ‘G. Siebert, Hanau A. M.’No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 25/35 -
#594
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000/1400 -
#588
Yoruba tribale kroon van gekleurde kraaltjes versierd met gestileerde dieren. Nigeriaans werk.
Couronne tribale formée par des petites perles colorées et décorée d’animaux stylisés. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 200/240 -
#441
Een bord van Japans lakwerk met een bloemenmand van pietra dura in het decor. XIXe eeuw. Beschadigingen.
Une assiette japonaise laquée avec décor de pierre dure. Endommagé. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 15/20 -
#503
Een lot gesculpteerd hout, bestaande uit een wierrookbrander in de vorm van een zittende Boeddha, een Chinese wijze, een Japanse wierrookbrander en een Thais vrouwenhoofdje.
Lot de bois sculpté comprenant un encensoir en forme d’un Bouddha assis, un sage chinois, un encensoir japonais et une tête de femme thaï.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#521
“Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.
“Diable à la coiffure de coq”. Sculpture en bois. Makonde.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 100/160 -
#431
Een grote doos en een kistje met sleutel van wortelfineer, waarbij het tweede met schildpad en messingen inlegwerk op het deksel.
Une grande boite et un coffret avec clé en placage de ronce, le coffret est incrusté d’écaille et de laiton sur le couvercle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#567
Twee Chinese figuren van gesculpteerd bamboe, waarbij één als hoofdsteun.
Deux statuettes chinoise en bambou sculpté dont une est un repose-nuque.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 300/500 -
#516
Een lange Anatolische kelim met geometrische motieven.
Long kilim d’Anatolie aux motifs géométriques.No longer availableDim. 307 x 135 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#780
Een luchter van verzilverd metaal met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en métal argenté à six lumières au pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 180/220 -
#125
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een windhond.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’un lévrier.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200/300 -
#443
Een kruikje en een aquamanile van brons, telkens versierd met een bebaarde man. Resp. Met opschriften ‘Keyser Henry XIV anno MLVI’ en ‘Deus et Lumen MDLXXV”.
Une cruche et une aquamanile en bronze avec représentation d’un vieil homme sur chacune. Inscriptions ‘Keyser Henry XIV anno MLVI’ et ‘Deus et Lumen MDLXXV’.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 100/120 -
#406
Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.
Une petite vitrine en chêne à une porte.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 30/50 -
#370
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200/240 -
#466
Een klein zijden karpetje.
Une petite carpette en soie.No longer availableDim. 84 x 62 cmEstimate: € 100/160 -
#285
Collectie medailles en décoraties in een ladenkastje.
Collection de médailles et de décorations dans un petit meuble aux tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#78
Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 925‰ zilveren montuur en een in zeskant geslepen stop.
Une carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 925‰ et bouchon taillé hexagonal.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35/45 -
#804
Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.
Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 100/150 -
#298Richard AuriliPeriod: 1813-1914
Een meisjesbuste van gesculpteerd albast op een grijs marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
Un buste féminin en albâtre sur socle en marbre gris. Signé à l’arrière.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120/180 -
#390
Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.
Trumeau en bois doré décoré de feuilles d’acanthe.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 250/300 -
#704
Een verstelbaar houten kinderstoeltje.
Une chaise pour enfant réglable.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 30/40