Similar lots by type
-
#711
Een gebeeldhouwd houten masker. Chokwe, Angola.
Un masque en bois sculpté. Chokwe, Angola.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 70/100 -
#677
Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.
Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.No longer availableDim. h: 32 & 25 cmEstimate: € 100/140 -
#223
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de valet de chambre dans un encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 120/160 -
#453
Een Afrikaans houten voor werp op een metalen voetstukje. Vermoedelijk Ethiopië.
Un objet africain sur un socle en bois. Probablement Ethiopie.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#243
Een paar obelisken van deels zwartgelakt hout.
Une paire d’obélisques en bois partiellement laqué noir.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 140/180 -
#488
Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue en bois sculpté ancienne. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#762
Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/180 -
#701
Een Afrikaans houten masker. Fang, Gabon.
Un masque africain en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 70/100 -
#737
Twee beeldjes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Aziatisch beeldje van gesculpteerd been met een voorstelling van Garuda aan toe.
Deux statues en ivoire sculptée africaine. Nous ajoutons une statue en os sculpté représentant Garuda.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#772
Twee verschillende Japanse juwelenkistjes van zwartgelakt en gepolychromeerd hout. We voegen er een kwartronde doos aan toe (Scharniertjes te vervangen).
Deux coffrets à bijoux Japonais en bois laqué noir et bois polychrome. Nous ajoutons une boîte à couvercle en quart de cercle (charnières à remplacer).No longer availableDim. h: 18 & 26 cmlEstimate: € 50/80 -
#158
Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.
Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 800/1000
Other lots in this auction
-
#72
“Geloofd zij Jezus Christus”. Een ingelijste devotieplaat met goudpapier. Volkskunst, omstreeks 1900.
”Geloofd zij Jezus Christus”. Une plaquette de consécration encadrée avec la feuille d’or. Art populaire, +- 1900.No longer availableDim. 81 x 63 cmEstimate: € 80/100 -
#835
Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.
Lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 25/50 -
#420
Vier verschillende spelden en een paar oorbellen van 18 karaats geel goud bezet met parels en fantasiestenen. (zwarte speld bovenkant alleen goud).
Quatre pinces différentes et une paire de boucles d’oreilles en or jaune sertie de perles et de pierres de fantaisie. La pince noire uniquement avec or.No longer availableDim. 6,24 gEstimate: € 100/150 -
#89Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“O.L.V. van Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd. We voegen er een boek over de kunstenaar aan toe.
”O.L.V. van Antwerpen.” Aquarelle sur papier. Signée. Nous ajoutons un livre portant sur l’artiste.No longer availableDim. 37 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#690
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 1,69 gEstimate: € 200/300 -
#460
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pierre semi précieuse.No longer availableDim. 9,31 gEstimate: € 250/350 -
#321
Een jongetje en een meisje van brons op voetstuk in Lodewijk XV-stijl.
Un jeune homme et une jeune fille en bronze sur socle, style Louis XV.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#3
Een paar glazen botervloten met een gegraveerd bloemendecor en met vermoedelijk zilveren handvatten. Omstreeks 1900.
Deux beurriers en verre avec un décor de fleurs et des poignées vraisemblablement en argent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#573Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966
“Herenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55.5 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#606
Een lage Chinese ronde tafel met een decor van Geisha”s van pietradura in het blad en met vier ronde stoeltjes.
Une table basse ronde chinoise avec un décor de geishas de pierre dure dans la tablette et quatre petites chaises rondes.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 300/400 -
#112
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Naar de XVIIde eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. D’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 55 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#633
Een grote siervaas van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor en met koperen monturen.
Un grand vase en porcelaine polychrome et doré avec un décor de fleurs peint à la main et montures en cuivre.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/300