Similar lots by type
-
#223Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de valet de chambre dans un encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#158Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.
Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#243Een paar obelisken van deels zwartgelakt hout.
Une paire d’obélisques en bois partiellement laqué noir.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 140 / 180 -
#677Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.
Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.No longer availableDim. h: 32 & 25 cmEstimate: € 100 / 140 -
#711Een gebeeldhouwd houten masker. Chokwe, Angola.
Un masque en bois sculpté. Chokwe, Angola.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 70 / 100 -
#762Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#737Twee beeldjes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Aziatisch beeldje van gesculpteerd been met een voorstelling van Garuda aan toe.
Deux statues en ivoire sculptée africaine. Nous ajoutons une statue en os sculpté représentant Garuda.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#772Twee verschillende Japanse juwelenkistjes van zwartgelakt en gepolychromeerd hout. We voegen er een kwartronde doos aan toe (Scharniertjes te vervangen).
Deux coffrets à bijoux Japonais en bois laqué noir et bois polychrome. Nous ajoutons une boîte à couvercle en quart de cercle (charnières à remplacer).No longer availableDim. h: 18 & 26 cmlEstimate: € 50 / 80 -
#701Een Afrikaans houten masker. Fang, Gabon.
Un masque africain en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 70 / 100 -
#488Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue en bois sculpté ancienne. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#453Een Afrikaans houten voor werp op een metalen voetstukje. Vermoedelijk Ethiopië.
Un objet africain sur un socle en bois. Probablement Ethiopie.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#739‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#181Een lot bestaande uit een suikerstrooier van massief zilver, met keuren van Sheffield, 1894, maker: William Hutton & Sons, een grote theepot van massief zilver met apocriefe keuren van Londen, 1810, maker: Thomas Johnson en een roomkannetje van Sheffield plate.
Un lot comprenant un saupoudroir à sucre en argent massif, poinçons Sheffield, 1894, par William Hutton & Sons, une grande théière en argent massif avec poinçons apocryphes de Londres, 1810, par Thomas Johnson et une crémière , Sheffield plate.No longer availableDim. bruto 1083,69 gEstimate: € 300 / 400 -
#74510 boeken m.b.t. Moderne Kunst: Mercatorfonds. Noel Alexandre, “Modigliani” (1993). Anne Pingeot & Robert Hoozee, “Parijs-Brussel, Brussel-Parijs” (1997). K.J. Geirlandt e.a., “ Kunst in België na 1945” (1983). Florent Bex, “Kunst in België na 1975” (2001). Robert Hoozee, “Moderne Kunst in België 1900-1945” (1992). Als nieuw met huls en wikkel. Roularta Art Books. Philippe Roberts-Jones, “Octave Landuyt Aurum Flandriae” (1994). En vier andere. Zeer goede staat.
10 livres en relation avec l’art moderne: Mercatorfonds. Noel Alexandre, “Modigliani” (1993). Anne Pingeot & Robert Hoozee, “Parijs-Brussel, Brussel-Parijs” (1997). K.J. Geirlandt e.a., “ Kunst in België na 1945” (1983). Florent Bex, “Kunst in België na 1975” (2001). Robert Hoozee, “Moderne Kunst in België 1900-1945” (1992). Etat neuf. Roularta Art Books. Philippe Roberts-Jones, “Octave Landuyt Aurum Flandriae” (1994). Et quatre autres. En très bon état.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#724Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“De accordeonspeler”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Le joueur d'accordéon”. Une eau-forte. Signée dans la planche et hors planche.No longer availableDim. 8 x 5,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#349Theo Praet“”Hal met trapje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
”Le palier”. Huile sur toile. Signée et datée ‘36.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#522“Zonnebloemen”. Aquarel op, papier. Gemonogrammeerd.
”Tournesols”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#363Een paar koperen kandelaars.
Une paire de chandeliers.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#653Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een bloeiende struik.
Deux assiettes en porcelaine de Chine avec un décor polychrome d’un buisson florissant.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 120 -
#416Een magazinerekje en een bijzettafeltje van smeedijzer met aardewerken tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Un porte-magazines et une petite table en fer forgé et tablette à carreaux. Années ‘60.No longer availableDim. b: 53 & 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#695Een Indisch wollen karpetje.
Une carpette d’Inde en laine.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#558Een zaagvistand op houten sokkel.
Une dent d’un poisson-scie sur socle en bois.No longer availableDim. h: 85 cm (zonder sokkel)Estimate: € 220 / 300 -
#401Paar terrines in de vorm van eenden van polychroom Chinees porselein.
Deux terrines en forme de canards en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableEstimate: € 120 / 200

