Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Afrikaans houten masker. Ibibio, Nigeria.

Een Afrikaans houten masker. Ibibio, Nigeria.

Un masque en bois d’Afrique. Ibibio, Nigeria.
Dim. h: 32 cm
SKU: 0603180478.
Categories: Afrikaans, Hout.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #478
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #737

    Twee beeldjes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Aziatisch beeldje van gesculpteerd been met een voorstelling van Garuda aan toe.

    Deux statues en ivoire sculptée africaine. Nous ajoutons une statue en os sculpté représentant Garuda.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #243

    Een paar obelisken van deels zwartgelakt hout.

    Une paire d’obélisques en bois partiellement laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #772

    Twee verschillende Japanse juwelenkistjes van zwartgelakt en gepolychromeerd hout. We voegen er een kwartronde doos aan toe (Scharniertjes te vervangen).

    Deux coffrets à bijoux Japonais en bois laqué noir et bois polychrome. Nous ajoutons une boîte à couvercle en quart de cercle (charnières à remplacer).
    No longer available
    Dim. h: 18 & 26 cml
    Estimate: € 50 / 80
  • #762

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.

    Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #677

    Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.

    Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 25 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #223

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de valet de chambre dans un encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #711

    Een gebeeldhouwd houten masker. Chokwe, Angola.

    Un masque en bois sculpté. Chokwe, Angola.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #453

    Een Afrikaans houten voor werp op een metalen voetstukje. Vermoedelijk Ethiopië.

    Un objet africain sur un socle en bois. Probablement Ethiopie.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #488

    Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.

    Une statue en bois sculpté ancienne. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158

    Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.

    Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #701

    Een Afrikaans houten masker. Fang, Gabon.

    Un masque africain en bois. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 70 / 100

Other lots in this auction

  • #781

    Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.

    Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #324
    Isidore Opsomer
    Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967

    “Herenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.

    ”Portrait d’homme”. Huile sur toile. Signée et datée 1898.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #57

    Twee schotels van Delfts aardewerk, waarbij een recente met een meisjesportret naar Van Dyck in het decor en een XIXe eeuwse met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen.

    Deux plats en faïence de Delft, dont un plat plus récent avec un portrait de jeune fille dans un décor d’après van Dyck et le deuxième plat du XIXième siècle avec un décor polychrome d’un oiseau et des fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 & 42 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #416

    Een magazinerekje en een bijzettafeltje van smeedijzer met aardewerken tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.

    Un porte-magazines et une petite table en fer forgé et tablette à carreaux. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. b: 53 & 43 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #67

    Twee Madonna’s met kind onder glazen stolp.

    Deux Vierges à l’Enfant sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #771

    Een dekseldoosje en een mandje van opengewerkt koper, versierd met koraal en turkoois.

    Une petite boîte à couvercle et un petit panier en cuivre ajouré, décoration corail et turquoise.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #462

    Twee grote gouachetekeningen op zijde met vogels.

    Deux dessins de gouache sur soie avec des oiseaux.
    No longer available
    Dim. 83 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #678
    Raffaele Lannello

    Design bureauset met zes balpennen. Gemerkt.

    Une garniture de bureau et six stylos à billes.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 60 / 65
  • #714
    F. Bruwiere

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    “Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #174
    Period: 1808 - 1879

    “Karikaturen”. Een studietekening, potlood op papier. Gemonogrammeerd “H. D. en met oude toeschrijving aan Honoré Daumier (1808 - 1879)

    ”Caricatures”. Une étude, crayon sur papier. Monogrammé ‘H.D.’ et attribué à Honoré Daumier (1808 - 1879).
    No longer available
    Dim. 8,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #298

    Twee wandelstokken, een parasol en een replica van een zwaard.

    Deux cannes, un parasol et une réplique d’une épée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #641

    Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.

    Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More