Similar lots by type
-
#737Twee beeldjes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Aziatisch beeldje van gesculpteerd been met een voorstelling van Garuda aan toe.
Deux statues en ivoire sculptée africaine. Nous ajoutons une statue en os sculpté représentant Garuda.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#243Een paar obelisken van deels zwartgelakt hout.
Une paire d’obélisques en bois partiellement laqué noir.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 140 / 180 -
#772Twee verschillende Japanse juwelenkistjes van zwartgelakt en gepolychromeerd hout. We voegen er een kwartronde doos aan toe (Scharniertjes te vervangen).
Deux coffrets à bijoux Japonais en bois laqué noir et bois polychrome. Nous ajoutons une boîte à couvercle en quart de cercle (charnières à remplacer).No longer availableDim. h: 18 & 26 cmlEstimate: € 50 / 80 -
#762Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#677Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.
Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.No longer availableDim. h: 32 & 25 cmEstimate: € 100 / 140 -
#223Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de valet de chambre dans un encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#711Een gebeeldhouwd houten masker. Chokwe, Angola.
Un masque en bois sculpté. Chokwe, Angola.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 70 / 100 -
#453Een Afrikaans houten voor werp op een metalen voetstukje. Vermoedelijk Ethiopië.
Un objet africain sur un socle en bois. Probablement Ethiopie.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#488Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue en bois sculpté ancienne. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.
Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#701Een Afrikaans houten masker. Fang, Gabon.
Un masque africain en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 70 / 100
Other lots in this auction
-
#781Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.
Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#324Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Herenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
”Portrait d’homme”. Huile sur toile. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#57Twee schotels van Delfts aardewerk, waarbij een recente met een meisjesportret naar Van Dyck in het decor en een XIXe eeuwse met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen.
Deux plats en faïence de Delft, dont un plat plus récent avec un portrait de jeune fille dans un décor d’après van Dyck et le deuxième plat du XIXième siècle avec un décor polychrome d’un oiseau et des fleurs.No longer availableDim. Ø: 41 & 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#416Een magazinerekje en een bijzettafeltje van smeedijzer met aardewerken tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Un porte-magazines et une petite table en fer forgé et tablette à carreaux. Années ‘60.No longer availableDim. b: 53 & 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#67Twee Madonna’s met kind onder glazen stolp.
Deux Vierges à l’Enfant sous globe en verre.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#771Een dekseldoosje en een mandje van opengewerkt koper, versierd met koraal en turkoois.
Une petite boîte à couvercle et un petit panier en cuivre ajouré, décoration corail et turquoise.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#462Twee grote gouachetekeningen op zijde met vogels.
Deux dessins de gouache sur soie avec des oiseaux.No longer availableDim. 83 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#678Raffaele LannelloDesign bureauset met zes balpennen. Gemerkt.
Une garniture de bureau et six stylos à billes.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 60 / 65 -
#714F. Bruwiere“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Period: 1808 - 1879“Karikaturen”. Een studietekening, potlood op papier. Gemonogrammeerd “H. D. en met oude toeschrijving aan Honoré Daumier (1808 - 1879)
”Caricatures”. Une étude, crayon sur papier. Monogrammé ‘H.D.’ et attribué à Honoré Daumier (1808 - 1879).No longer availableDim. 8,5 x 13,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#298Twee wandelstokken, een parasol en een replica van een zwaard.
Deux cannes, un parasol et une réplique d’une épée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#641Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 100

