Similar lots by type
-
#301
Een kruisbeeld van diverse houtsoorten met sober inlegwerk in de voet en een fijn gesculpteerde corpus. XIXe eeuw.
Crucifix en bois différents incrusté dans la base. Corpus finement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#478
Een werpmes van de Kipinga, Azande.
Couteau de jet des Kipinga, Azande.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#740
Een lot textiel bestaande uit een gilet, een sjaal en een grote plooirok met bloemmotief uit Hongarije. Evenals een Centraal-Europese kussensloop en een tapijtje van geweven wol.
Ensemble de textiles comprenant une veste, un châle et une grande jupe à plis à décor de fleurs de l’Hongrie. Ainsi qu’une taie central européenne et un petit tapis en laine tissé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#823
Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.
Table à abattant anglaise à tablette chantournée.No longer availableDim. Ø 78 cmEstimate: € 360 / 380 -
#498
Twee Chinese doosjes van gesculpteerd hout met personages in de decors.
Deux petites boîtes chinoises en bois sculpté à décor de personnages.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#750
Een lot textiel bestaande uit 11 kussenslopen van zuiver zijde, een kussen van rood fluweel, twee stroken zijde, een kleurig gordijnkoord en een lap linnen van ongeveer 200 x 100 cm met een geborduurde tekst.
Lot de textiles comprenant 11 taies en soie pure, un coussin en velours rouge, deux bordures en soie, une corde de vitrage multicolore et une pièce de linge (± 200 x 100 cm) avec un texte brodé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#596
Een paar Art Deco nachtkastjes met twee laden en dambordmotief.
Paire de tables de chevet art déco ouvrant à deux tiroirs à motif en échiquier.No longer availableDim. h 83 cmEstimate: € 400 / 420 -
#685
Een Kaukazische kelim met floraal decor.
Kilim caucaze à décor floral.No longer availableDim. 336 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#305
Een gebogen commode van gefineerd hout in Empirestijl met twee deuren, koperen monturen en een roze marmeren blad.
Commode galbée en bois de placage de style Empire ouvrant à deux portes aux montures en cuivre et à tablette en marbre rose.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 200 / 240 -
#477
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#221
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’une pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#675
Een lot geweven textiel uit Guatemala, Peru en Bolivië met sjaals, een poncho, kussenslopen, doeken enz. 19 stuks.
Lot de tissus de Guatemala, Pérou, Bolivie comprenant des châles, un poncho, des taies, des chiffons etc. 19 pièces.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#730
Een lot textiel bestaande uit een korte Hongaarse jas van gekeerd schaap met borduursel, een lange rode wollen jas, drie kussenslopen en een kussen van fluweel, een wollen tafelkleedje en drie lange, geweven stroken waarvan twee met spiegeltjes versierd.
Lot de textiles comprenant un court manteau hongrois en mouton renversé brodé, un long manteau en laine rouge, trois taies et un coussin en velours, une nappe en laine et trois longs pans tissés dont deux décorés de petits miroirs.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#676Bachtiar
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200 / 300 -
#27
Een sierpaneeltje van gesculpteerd hout in Empirestijl, versierd met twee figuren naast een siervaas en bloemenguirlandes. XIXe eeuw.
Panneau décoratif en bois sculpté de style Empire décoré de deux personnages flanquant une vasque aux guirlandes de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#521
Een Chinese wijze met reiger en perzik van gesculpteerd hardhout en versierd met ingelegd zilverdraad.
Sage chinois aux héron et pêche en bois dur sculpté. Rehaussé de fil d’argent.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#777Rouen
Een tafelgarnituur en karaf van porselein.
Garniture de table et carafe en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#165
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met 10 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Broche en or jaune et blanc 18 ct sertie de 10 diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 12,24 gEstimate: € 300 / 400 -
#423
Een paar borstels van zilver en schildpad. Eén met merken van Birmingham.
Paire de brosses en argent et écaille. Une avec les marques de Birmingham.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#59Godeau
“St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#368
Een waterketel en koffiepot van rood koper en een koffiemolen van hout en messing van het merk K & M.
Bouilloire et cafetière en cuivre rouge et moulin à café en bois et laiton de la marque K & M.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#489
“L’été” en “Le Printemps”. Twee ingelijste prenten met dames uit de belle époque.
“L’été” et “Le Printemps”. Deux estampes encadrées de la belle époque.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#574
“Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.
“Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#236
Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.
Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 600 / 1000 -
#29
Een handgeschilderd miniatuur damesportret.
“Portrait de dame”. Miniature peinte à la main.No longer availableDim. 10x 7,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van twee vlindertjes bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de deux papillons sertis de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#619A.R.V.P.
Twee rivierlandschappen met vissers. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Deux paysages rupestres aux pêcheurs. Huile sur toile. Signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#681
Een porseleinen pijp.
Pipe en porcelaine.No longer availableEstimate: € 30 / 40