#668Twee verschillende beelden van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R.Congo.
#728Een paar gesculpteerde figuren van ebbenhout. Ashanti, Ghana.
#678Een kleine tamtam en rammelaar van gesculpteerd hout. D.R.Congo.
Un petit tam-tam et un hochet en bois sculpté. D.R. Congo.No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#508Een lot van drie gesculpteerde houten figuren, resp. Mozambique, Nigeria & Tanzania.
Un lot de trois figures en bois sculpté. Mozambique, Nigeria et Tanzanie.No longer availableDim. h: 62, 35 & 33 cmEstimate: € 90 / 110
#538Een Chinese wijze van meerkleurig Chinees porselein.
Une statue en porcelaine chinoise polychrome représentant un sage chinois.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#571Een vaas van Nankingaardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence Nankin, décor de guerriers. Marque à la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,31 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 1,31 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#549“Zittend naakt.” Houtskool op papier. Draagt handtekening ‘Jespers’.
“Nu assis”. Fusain sur papier. Porte une signature: Jespers.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#796Armand De Weerdt“Zicht op Bretagne.” Gouache op papier. Gesigneerd.
“Vue de Bretagne”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en saffieren in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,35 ct et de marquise de saphir ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 900 / 1000 -
Deux boites à thé arabes en métal argenté. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 16,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 16,70 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 1800 / 2000 -
Un lot de dix-sept oiseaux en porcelaine polychrome, dont onze par Fanklin Mint.No longer availableEstimate: € 30 / 50