Similar lots by type
-
#561
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160/240 -
#671
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout, versierd met metalen ringen en belletjes.
Un masque africain en bois polychrome, décoration de bagues et clochettes.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#452
Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.No longer availableDim. h: 56 & 32 cmEstimate: € 80/100 -
#659
Een Chinees koffertje van zwartgelakt hout met een verguld deocor en met pootjes in de vorm van drakenkopjes. Met sleuteltje.
Un petit coffre chinois en bois laqué noir , décor doré et pieds en forme de têtes de dragons. Avec clé.No longer availableDim. b: 21,5 cmEstimate: € 120/200 -
#440
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une cruche en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#675
Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. 44 & 42 cmEstimate: € 200/300 -
#741
Een lot van drie verschillende Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eén beschadigd.
Un lot de trois statues africaines en bois sculpté. Une avec des dégâts.No longer availableDim. h: 54 - 66 cmEstimate: € 100/120 -
#725
Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.
Un pot de ravitaillement en bois sculpté, décor de poissons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120/180 -
#535
“Moeder en kind”. Een houten beeld.
”Mère et enfant”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/80 -
#551
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150/200 -
#665
Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Deux personnages agenouillées en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#655
Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.
Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.No longer availableDim. h: 99 cmEstimate: € 100/120 -
#685
Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.
Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.No longer availableDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100/120 -
#681
Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.
Un masque africain en bois et herbe séchée.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#469
Vier vrouwenbustes en een mannenbuste van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Chinees ivoren handvat aan toe.
Quatre bustes de femmes et un buste d’homme en ivoire sculpté. Travail africain. Nous ajoutons une manche en ivoire chinois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#538
Een opiumpijp van hout, veriserd met koperen monturen en met acht ivoren plaquettes, versierd met personages in een landschap.
Une pipe à opium en bois, décoration de montures en cuivre et huit plaquettes en ivoire, personnages dans un paysage.No longer availableDim. 21,5 cmEstimate: € 80/100 -
#645
Een paar gevlochten manden, bovenaan versierd met een houten hoofd met koperbeslag en versierd met touwen en leer. Afrikaans werk.
Une paire de paniers tressés, décoration de tête en bois, montures en cuivre, cordes et cuir. Travail africain.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120/180 -
#500
Twee paarden van gepolychromeerd hout. Chinees werk, nar de T’angdynastie.
Deux chevaux en bois polychrome. Travail chinois. D’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 79; l: 84 cmEstimate: € 800/1200 -
#751
Een Chinese doos van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van parelmoer. Lichte beschadigingen.
Une boîte chinoise en bois laqué noir avec incrustations en nacre. Petits dégâts.No longer availableDim. 9 x 30 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#782
Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.
Un lustre Mazarin à huit bras.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 100/180 -
#708
Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eentje met gerestaureerd been.
Deux statues africaines en bois sculpté. Une avec une jambe réparée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#761
Een uit één stuk uitgedraaide doos van tropisch wortelhout. Omstreeks 1925.
Boîte en racine de bois exotique, tournée d’une seule pièce. Vers 1925.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#157
Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.
Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400/600 -
#545
Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#271
Een langgerekte art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Vorm N725.
Un vase Art Déco étiré en faïence polychrome, décor floral. Forme N725.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/140 -
#630
Een ééndeursvitrine met messingen versieringen.
Une vitrine à une porte, montures en laiton.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 80/100 -
#248
Een paar Boomse vazen op voet, versierd met een handgeschilderd decor van lelies.
Deux vases de Boom sur pied, décor de fleurs de lys peint à la main.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#176
Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#42Leon Joseph Van Nueten
“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#256
Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#204
“Landschap met vier figuren en runderen.” Olieverf op doek, Italiaanse school, XVIIde eeuw.
”Paysage, boeufs et quatre personnages”. Huile sur toile. Ecole italienne, XVIIième siècle.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 650/700 -
#144
Een vergulde spiegel in barokke stijl.
Un miroir avec dorures, style Baroque.No longer availableDim. 121 x 73 cmEstimate: € 120/200 -
#326
Een halfrond bijzetmeubeltje van mahoniehoutfineer met vier tapse poten, een klapblad en twee laden, versierd met messingen ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Petit meuble demi-lune en placage d’acajou sur quatre pieds gaines, tablette abattante et deux tiroirs, orné de traits de laitons. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80/100 -
#45
Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. en forme de noeud sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 120/160 -
#836
Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.
Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 75 & 85 cmEstimate: € 40/50 -
#676Stokke, Norway
Twee ergonomische designstoelen.
Deux chaises ergonomiques design.No longer availableEstimate: € 120/180