Similar lots by type
-
#713
Een Kifwebemasker. Songje, D.R.C.
Masque Kifwebe. Songje, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120/140 -
#711
Een taboeretje van gesculpteerd hout, versierd met kralen. Kameroen.
Tabouret en bois sculpté décoré de perles. Cameroun.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 160/200 -
#545,1
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. We voegen er zes bijpassende stoelen met rieten zit aan toe.
Table en chêne aux pieds tournés à l’entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties aux sièges en osier.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 200/300 -
#408
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#615
Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#503
Een gesculpteerde ivoren slagtand in de vorm van zeven olifantjes. Beschadiging. Afrikaans werk.
Défense en ivoire sculpté présentant sept petits éléphants. Travail africain. Dégât.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 80/120 -
#716
Eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#31
Een kaartendoosje van wortelhoutfineer met een ingelegd decor van speelkaarten. Slijtage.
Etui à cartes de jeux en placage de ronce. Décor incrusté représentant des cartes. Usures.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20/30 -
#607
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
Défense sculpté en forme de crocodile. Travail africain.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 150/180 -
#785
Een replica van een oude grammofoon.
Réplique d’un phonographe ancien.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#737
Een houten presenteerdoos in Arabische stijl ingelegd met been, parelmoer en diverse houtsoorten.
Boîte de présentation en bois de style arabe incrustée d’os, de nacre et de différentes sortes de bois.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#648
Een wandversiering van gesculpteerd hout met sporen van polychromie. XVIIde eeuw.
Décoration murale en bois sculpté aux traces e polychromie. XVIIe siècle.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 80/120 -
#637
Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#671
Twee vazen van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXste eeuw. Kleine randschade achter aan de bovenkant.
Deux vases sculptées en ivoire. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Petit dégât à l’arrière du bord supérieur.No longer availableDim. H 65 en 63 cmEstimate: € 240/340 -
#762
Een kruidenrek van gesculpteerd hout. We voegen er een brievenhouder aan toe.
Etagère murale en chêne. Nous joignons un porte-lettre.No longer availableDim. H 62 cmEstimate: € 40/60 -
#108
“Madonna met kind”. Een beeld van gepolychromeerd hout. Begin XXe eeuw.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois polychrome. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 100/120 -
#683
Een lot van zeven verschillende Afrikaanse wapens.
Lot de sept armes africaines diverses.No longer availableEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#327
Een paar wandlampen van polychroom hout, versierd met bloemen, fruit en korenhalmen in reliëf.
Paire d’appliques en bois polychrome décorées de fleurs, de fruits et de brin d’orge en relief.No longer availableDim. l: 113 cmEstimate: € 150/200 -
#587
Een ivoren groep, bestaande uit een wijze op een hert en met twee kinderen. Samen met een achtergrond in de vorm van een rotsmuur, geplaatst op een gebeeldhouwde houten sokkel. China, eerste helft XXe eeuw.
Groupe en ivoire comprenant un sage sur un cerf accompagné de deux enfants. Avec l’arrière plan en forme de rocher placé sur un socle en bois taillé. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 550/750 -
#594M. Cockx
“Twee clowns”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Deux clowns”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#506Roger Van BelleghemPeriod: 1922-2000
“Naakten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Nus”. Huile sur panneau. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 400/460 -
#110
Een parelhalssnoer met zilveren slot.
Collier de perles. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#150Rolex Oyster Perpetual
Submariner. Een automatisch herenpolshorloge van 18 karaats geel goud. Donkerblauwe wijzerplaat en bezel.
Submariner. Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Cadran et lunette bleu foncé.No longer availableDim. 184,60 g brutoEstimate: € 6000/8000 -
#461
Een spaarpotje van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van ‘Popeye’.
“Popeye”. Petit tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#117
Een paar kleine hoornvaasjes en een grotere van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Paire de petits cornets et un plus grand en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#674Frans Croes
“Heidezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
“Vue de bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1986.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#17
Een ijzeren koffertje ter herdenking van de Slag om Lyndanisse 1219. Deens werk. Binnenin op het deksel een verklarende tekst in het Deens en het Engels.
Petit coffret en fer commémorant la Bataille de Lyndanisse en 1219. Travail danois. A l’intérieur sur le couvercle un texte explicatif en danois et en anglais.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#770
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#560
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,68 gEstimate: € 450/550