Similar lots by type
-
#731
Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker met een hoorns en een kraag van stro.
Un masque africain polychrome en bois à cornes et col en paille.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/160 -
#565
Een Afrikaans masker van hout en stro. Op metalen staander.
Un masque africain en bois et paille. Sur support en métal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120/200 -
#507
Een gesculpteerd Afrikaans ivoren borstbeeldje. Begin XXe eeuw.
Un buste en ivoire africaine sculptée. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#727
Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.
Une tête africaine en faïence sur support.No longer availableDim. h: 26 cm (zonder sokkel)Estimate: € 120/180 -
#523
Een Afrikaans houten vrouwelijk voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre africaine. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50/70 -
#757
Een Afrikaans aardewerken hoofd op staander.
Une tête en faïence africaine sur support.No longer availableDim. h: 16 cm (zonder sokkel)Estimate: € 100/120 -
#767
Een Zuid-Afrikaans houten helmmasker met stro.
Un masque-casque de l’Afrique du Sud en bois et paille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#555
Een Afrikaans houten beeld. Yao Chokwe, D.R. Congo
Sculpture africaine en bois. YAO Chokwe. République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80/100 -
#777
Een Afrikaans houten masker. Fang, Gabon.
Un masque africain en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#483
“Horen, zien & zwijgen”. Drie gesculpteerde beeldjes van wrattenzwijnivoor.
”Singes de la sagesse”. Trois statues sculptées en ivoire de phacochère.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 80/100 -
#553
“Vrouw met kom”. Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld. Luba, Congo.
”Femme et bol”. Une statue africaine en bois sculpté. Louba, Congo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#787
Een Afrikaans houten masker. Kambula, Zaïre.
Un masque africain en bois. Kambula, Zaïre.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#621
Een bronzen koningsbeeld uit Benin. XIXde eeuw.
Une statue de roi du Bénin. Bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 400/600 -
#575
Een antiek Afrikaans houten masker op plexiglazen staander.
Un masque africain antique sur support en plexi.No longer availableDim. 42 x 20 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#124G. B. Brunfaut
“Zittende vrouw langs de kant van de weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Femme assise au bord du chemin”. Huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 240/360 -
#226
Een gebeeldhouwd eikenhouten archiefmeubel in Renaissancestijl met zestien uitneembare, met kalfsleder beklede archiefdozen.
Un meuble d’archives en chêne, style Renaissance à seize boîtes amovibles à revêtement de vachette.No longer availableDim. 184 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#770Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#265
Een 18 karaats wit en roze gouden herenring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague pour hommes en or blanc et rose sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 10,43 gEstimate: € 700/800 -
#295
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 1600/1700 -
#716
Een tweeledig buffet met onderaan twee paneeldeuren en twee laden. In het opzet zes kleine laden onder een gedeelte met legplanken, een klein deurtje en een centrale spiegeldeur. Jaren ‘20.
Un buffet à deux corps, deux portes panneau en dessous et deux tiroirs, le dessus avec une étagère, six petits tiroirs et une petite porte et porte centrale à miroir. Années ‘20.No longer availableDim. h: 205 x 115 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#797Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 200 x 135 cmlEstimate: € 200/300 -
#48S.T. Dupont, Paris
Twee aanstekers van verguld metaal en zwarte lak. Gemerkt, verschillende afmetingen. We voegen er een vergulde aansteker van het Merk Flaminaire France aan toe.
Deux briquets en métal argenté et laque noir. Avec marque, de tailles différentes. Nous ajoutons un briquet de la marque Flaminaire France.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#32
“Winters stadszicht”. Olieverf op doek. Russische school.
“Vue de ville hivernale”. Huile sur toile. Ecole russe.No longer availableDim. 42 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#900
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, een lage drageoir, een boterpot en een schenkkan.
Un lot de cristal taillé incolore, comprenant un vase sur pied, un drageoir, un pot à beurre et une verseuse.No longer availableDim. h: 13 - 25 cmEstimate: € 30/40 -
#162
“Herbergscène”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Egbert van Heemskerk (1610-1680). Slijtage.
”Scène d’auberge”. Huile sur toile. Attribué à Egbert van Heemskerk (1610 - 1680). Usures.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 400/600 -
#328Junghans
Een schouwpendule in houten kast, versierd met sober inlegwerk.
Une pendule de cheminée, armoire en bois et sobre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50