Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout, versierd met metalen ringen en belletjes.

Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout, versierd met metalen ringen en belletjes.

Un masque africain en bois polychrome, décoration de bagues et clochettes.
Dim. h: 46 cm
SKU: 1906180671.
Categories: Afrikaans, Hout.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #671
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #675

    Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Dim. 44 & 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #708

    Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eentje met gerestaureerd been.

    Deux statues africaines en bois sculpté. Une avec une jambe réparée.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #452

    Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.

    Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 56 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #525

    “Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.

    ”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #469

    Vier vrouwenbustes en een mannenbuste van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Chinees ivoren handvat aan toe.

    Quatre bustes de femmes et un buste d’homme en ivoire sculpté. Travail africain. Nous ajoutons une manche en ivoire chinois.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #761

    Een uit één stuk uitgedraaide doos van tropisch wortelhout. Omstreeks 1925.

    Boîte en racine de bois exotique, tournée d’une seule pièce. Vers 1925.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #665

    Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Deux personnages agenouillées en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #782

    Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.

    Un lustre Mazarin à huit bras.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #157

    Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.

    Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #561

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.

    Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #538

    Een opiumpijp van hout, veriserd met koperen monturen en met acht ivoren plaquettes, versierd met personages in een landschap.

    Une pipe à opium en bois, décoration de montures en cuivre et huit plaquettes en ivoire, personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #741

    Een lot van drie verschillende Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout. Eén beschadigd.

    Un lot de trois statues africaines en bois sculpté. Une avec des dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 54 - 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #725

    Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.

    Un pot de ravitaillement en bois sculpté, décor de poissons.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #751

    Een Chinese doos van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van parelmoer. Lichte beschadigingen.

    Une boîte chinoise en bois laqué noir avec incrustations en nacre. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 9 x 30 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #551

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha debout en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #440

    Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.

    Une cruche en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #535

    “Moeder en kind”. Een houten beeld.

    ”Mère et enfant”. Une statue en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #685

    Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.

    Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 31 - 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #655

    Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.

    Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #545

    Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.

    Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659

    Een Chinees koffertje van zwartgelakt hout met een verguld deocor en met pootjes in de vorm van drakenkopjes. Met sleuteltje.

    Un petit coffre chinois en bois laqué noir , décor doré et pieds en forme de têtes de dragons. Avec clé.
    No longer available
    Dim. b: 21,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #681

    Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.

    Un masque africain en bois et herbe séchée.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #645

    Een paar gevlochten manden, bovenaan versierd met een houten hoofd met koperbeslag en versierd met touwen en leer. Afrikaans werk.

    Une paire de paniers tressés, décoration de tête en bois, montures en cuivre, cordes et cuir. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #500

    Twee paarden van gepolychromeerd hout. Chinees werk, nar de T’angdynastie.

    Deux chevaux en bois polychrome. Travail chinois. D’après la Dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 79; l: 84 cm
    Estimate: € 800 / 1200

Other lots in this auction

  • #210

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een druppelvormige saffier van ± 1,50 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de diamants ayant un poids total de +- 0,60 ct. et un saphir en forme de larme de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 7,30 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #304

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met een rode lijn binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne rouge à l’intérieur et un ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #626

    Een commode van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met vier laden en een zwart marmeren blad.

    Une commode en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à quatre tiroirs et une tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 94 x 125 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #168

    “Herenportret met blauwe jas circa 1840.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Portrait d’homme au manteau bleu vers 1840”. Huile sur panneau. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 27 x 32 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #808

    Een bongoschedel, gemonteerd op een houden muurplaquette.

    Un crâne de Bongo, monté sur une plaquette murale en bois.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #187
    Conrad Hoff
    Period: 1816 - 1883

    “Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 17 x 34 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant prinsessen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants princesse ayant un poids total de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #276

    Een eikenhouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee laden onder het klapblad en een lade en doucine. Binnenin een grote lade bovenaan en onderaan vijf kleine schuifjes.

    Un secrétaire en chêne, style Louis Philippe, deux tiroirs sous la tablette, un tiroir et une doucine. A l'intérieur se trouvent un grand tiroir au dessus et cinq petits tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. 153 x 103 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #461

    Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.

    Un masque en bois sculpté, Kifwebe, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #1

    Een lot varia, bestaande uit twee vechtende hanen van kunststof, een beeldje naar een werk uit het Louvre, een zittend hondje van zamak, een horlogehouder in de vorm van een barokke dolfijn en een bronzen meubelornament.

    Un lot divers, comprenant deux coqs en bataille en plastique, une statue d'après une oeuvre du Louvre, un petit chien assis en régule, un porte-montre en forme de dauphin et un ornement de meuble en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #101
    Staffordshire

    “Victoria en Albert”. Twee beelden van meerkleurig aardewerk.

    "Victoria" et "Albert". Deux statues en faïence polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #621

    Een Guanyin van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.

    Un Guanyin en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More