Other lots in this auction
-
#433
Een lot van zes personages en een cobra van gebeeldhouwd tropisch hout. Aziatisch werk.
Un lot de six personnages et un cobra en bois dur sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 30/50 -
#364
Een reeks van drie lithografieën naar werken van Ensor.
Une série de trois lithographies d’après des oeuvres par Ensor.No longer availableDim. 17 x 13 & 17 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#762
Een miniatuur damesprofiel van gesculpteerd ivoor in kadertje.
Une miniature de profile de dame en ivoire sculptée encadrée.No longer availableDim. h: 6 cm (zonder kader)Estimate: € 40/60 -
#124Maurice Van MiddelPeriod: 1886 - ?
Een paar zichten op Brugge”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
”Quelques vues sur Bruges”. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/160 -
#106
Een paar eikenhouten crapeauds in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux crapauds en chêne , style Louis XV, revêtement de velours vert.No longer availableEstimate: € 160/220 -
#429
“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11,5 x 8 cmEstimate: € 100/120 -
#646
Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.
Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 88, L. 145 cmEstimate: € 250/350 -
#151
Een klokstel van verguld brons in empirestijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars, versierd met florale motieven in cloisonné. XIXe eeuw. Op drie verguld houten sokkels.
Une garniture de cheminée , style Empire, comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras, motifs florales en cloisonné.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300/500 -
#686
Een open boekenkast van eikenhout.
Une bibliothèque ouverte en chêne.No longer availableDim. 125 x 123 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#587
Een paar achthoekige tuinstoelen van Chinees porselein met een oranje op wit decor van pioenen en vegetale motieven.
Deux chaises de jardin en porcelaine de Chine, décor de pivoines oranges sur fond blanc et autres motifs végétaux.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 440/480 -
#488
Een Chinese Wijze op fo-hond in Blanc de Chine.
Un sage chinois sur un chien Pho, Blanc de Chine.No longer availableDim. h.22 cmEstimate: € 100/120 -
#177Louis Vuitton
Een lederen handtas model “Danube”.
Un sac-à-main modèle “Danube”.No longer availableEstimate: € 240/260