#452Een set van 3 Chinese panelen, pietra dura in speksteen met alledaagse taferelen.
A set of 3 Chinese panels, pietra dura in soapstone, depicting everyday scenes.No longer availableDim. 35.5 x 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#56Een vintage minimalistisch ladenkastje, Combimeurop op zwart metalen pootjes.
A vintage minimalist drawer chest, Combimeurop on black metal legs.No longer availableDim. h 57 x l 80 x d 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506Een midcentury sideboard in palissander fineer op chrome poten met 4 deuren. Ca 1960.
#43Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
#395Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.
#282Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945“Terrasjesweer”. Een ets op papier gesigneerd buiten de plaat J. De Bruycker en genummerd 78/100.
"Terrace weather." An etching on paper signed outside the plate J. De Bruycker and numbered 78/100.No longer availableDim. 18.5 x 22.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#390Rodania SwissEen roestvrij stalen herenhorloge. Gebruikssporen.
A stainless steel men's watch. Signs of wear.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#172Abraham I HulkPeriod: 1813-1897“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 800 / 1200