Other lots in this auction
-
#121
Een bronzen olifant op sokkel, als speldenkussen met een verborgen mechanisme dat een verguld bronzen kindje Jesus verbergt. Opschriften “Stat semper linea recta” en “Tant que vive”, respectievelijk de wapenspreuken van de families de Ligne en de Trazegnies. Mooi voetstuk versierd met acanthusfriezen. XIXde eeuw.
A bronze elephant on a pedestal, functioning as a pincushion with a hidden mechanism revealing a gilded bronze child Jesus. Inscriptions "Stat semper linea recta" and "Tant que vive", the mottos of the De Ligne and De Trazegnies families. Beautiful base adorned with acanthus friezes. 19th century. -
#66J. & J. Kohn
Een design schommelstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting en rugleuning. Binnenin gemerkt, vroeg 20e eeuw.
A design rocking chair made of folded beechwood with caned seat and backrest. Marked inside, early 20th century. -
#582
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en geëtst glas met een decor van ijskristallen. Restauratie aan een houten decoratie bovenaan.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and etched glass with a decoration of ice crystals. Restoration to a wooden decoration on top. -
#628Maria Innocentia Hummel
Een lot van 4 Hummel porseleinen beeldjes. Diverse modellen; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963.
A lot of 4 Hummel porcelain figurines. Various models; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963. -
#193
“Twee kinderen met krab”. Een beeld van wit gepatineerd albast en marmer. Naar het werk van Guglielmo Pugi.
"Two children with crab." A sculpture in white patinated alabaster and marble. Inspired by the work of Guglielmo Pugi. -
#235Sleen Marc
“Le Matelas de Madras.” Album 8. Een lot van 4 Franstalige drukplaten van Nero. Uitgeverij Erasme / Averbode. 1968.
"The Mattress of Madras." Album 8. A lot of 4 French-language printing plates from the Nero series. Publisher: Erasme / Averbode. 1968. -
-
#217
“Dansende faun met cimbalen”. Een gepatineerd bronzen beeld.
"Dancing faun with cymbals." A patinated bronze sculpture. -
#354
“Modernistisch landschap bij ochtendgloren”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
"Modernist landscape at dawn". Oil on panel. Signed unclearly. -
#366
Een kinderstoel van geplooid beukenhout met gecanneerde zitting.
A child's chair made of folded beech wood with caned seat. -
#621Koos Van Der KaayPeriod: 1900 - 1976
“Moeder met kind”. Een beeld in terracotta, gesigneerd Koos Van Der Kaay.
"Mother with Child." A terracotta statue, signed by Koos Van Der Kaay. -
#221Karl Palda
Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 6 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
An Art Deco Bohemian crystal etched liqueur set, consisting of 6 glasses and 1 decanter. Adorned with geometric design.