Similar lots by type
-
#662
Een lot van twee Afrikaanse beeldjes. Bakongo, Angola of Democratische Republiek Congo.
Lot e deux statuettes africaines. Bakongo, Angola ou République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 35 en 25 cmEstimate: € 120/160 -
#632
Een lot van vier klosjes. Ivoorkust.
Lot de quatre bobines. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 90/120 -
#473
Een lot van drie Afrikaanse maskers van gesculpteerd en gepolychromeerd hout
Trois masques africains en bois sculpté et polychromé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#680
Een houten Afrikaans masker. Dogon Kanaha, Mali.
Masque en bois. Dogon Kanaha, Mali.No longer availableDim. H 107 cmEstimate: € 120/160 -
#308
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#652
Een houten Afrikaans beeldje. Teke, Democratische Republiek Congo.
Statuette en bois sculpté. Teké, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 60/90 -
#612
Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.
Sabre “Batak” à fourreau en bois. Indonésie.No longer availableDim. L 75 cmEstimate: € 120/160 -
#487
Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
Six statuettes africaines diverses en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#700
Een gepolychromeerd houten ‘vogelmasker’. Mossi, Burkina-Fasso.
Masque “Oiseau” en bois polychrome. Mossi, Burkina-Fasso.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 90/120 -
#642
Een houten Afrikaans masker. Bembe, Democratische Republiek Congo.
Masque en bois sculpté. Bembe, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#287Val St. Lambert
Een serie van vijftien witte wijnglazen, vijf rode wijnglazen en zeven champagnefluiten van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Suite de quinze verres à vin blanc, cinq à vin rouge et sept flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#628
Vier diverse beeldjes van gedeeltelijk gepolychromeerd en verguld messing. Thais werk.
Quatre statuettes diverses, partiellement polychromé en laiton doré. Travail thaï.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#222
“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 86 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#196
Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.
Tapis en soie noué main. Usures.No longer availableDim. 160 x 97 cmEstimate: € 200/240 -
#482
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Airain glazuur, bestaande uit twee siervazen, een bolle vaas en een rokersstelletje.
Lot de faïences Thulin belges avec glaçure Airain, comprenant deux vases décoratifs, un vase sphérique et une garniture à fumer.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#16
Beloutj karpet van wol met een zeer mooi guirlandemotief. Handgeknoopt.
Carpette Beloutch en laine avec très beau motif de guirlandes. Nouée main.No longer availableDim. 176 x 126 cmEstimate: € 60/100 -
#201Georges Minne
“Geknielde jongeling”. Draagt een handtekening. Postuum gegoten.
“Garçon agenouillé”. Porte une signature. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 3000/4000 -
#401
Een fazant van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Delabrière.
Faisan en bronze à patine foncée. Signé Delabrière.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#190
Een 18 karaats geel gouden herenring bezet met een fantasiesteen.
Bague homme en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 8,82 gEstimate: € 200/250 -
#294
“Surrealistisch landschap”. Litho op zijdepapier. Naar een werk van Dali. Gesigneerd en genummerd 157/300. Draagt atelierstempel.
“Paysage surréaliste”. Lithographie sur soie. D’après l’oeuvre de Salvador Dali. Porte une signature, le cachet d’atelier et le numéro 157/300.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 150/200 -
#84Albert Saverys
“Zicht op de Leie”. Litho. Gedrukt bij de Antwerpse kunstvereniging “Als Ick Kan”.
“Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre d’Albert Saverys. Avec poinçon sèche d’Als Ick Kan.No longer availableDim. 32 x 41,5 cmEstimate: € 80/120 -
#387
Een apothekersweegschaal van geel koper met volledige gewichtenset. Glazen kast ontbreekt.
Bascule de pharmacie en cuivre jaune avec tous les poids. Sans vitrine.No longer availableEstimate: € 60/80