Similar lots by type
-
#487
Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
Six statuettes africaines diverses en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#642
Een houten Afrikaans masker. Bembe, Democratische Republiek Congo.
Masque en bois sculpté. Bembe, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#652
Een houten Afrikaans beeldje. Teke, Democratische Republiek Congo.
Statuette en bois sculpté. Teké, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 60 / 90 -
#308
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#700
Een gepolychromeerd houten ‘vogelmasker’. Mossi, Burkina-Fasso.
Masque “Oiseau” en bois polychrome. Mossi, Burkina-Fasso.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 90 / 120 -
#680
Een houten Afrikaans masker. Dogon Kanaha, Mali.
Masque en bois. Dogon Kanaha, Mali.No longer availableDim. H 107 cmEstimate: € 120 / 160 -
#662
Een lot van twee Afrikaanse beeldjes. Bakongo, Angola of Democratische Republiek Congo.
Lot e deux statuettes africaines. Bakongo, Angola ou République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 35 en 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#473
Een lot van drie Afrikaanse maskers van gesculpteerd en gepolychromeerd hout
Trois masques africains en bois sculpté et polychromé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#632
Een lot van vier klosjes. Ivoorkust.
Lot de quatre bobines. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 90 / 120 -
#612
Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.
Sabre “Batak” à fourreau en bois. Indonésie.No longer availableDim. L 75 cmEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#753
Een lot kleurloos kristal waaronder een kandelaar drie aperitiefschoteltjes en een kleine drageoir en twee kleine kandelaars.
Lot de cristaux incolores dont un bougeoir, trois coupes à apéritif et un petit drageoir et deux petits bougeoirs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#771
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. En enkele andere boeken.
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. Et quelques livres dépareillés.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#255
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met aquamarijn.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’aigue-marine.No longer availableDim. 5,81 gEstimate: € 200 / 300 -
#759
Een groep van donkergepatineerd brons met een afbeelding van drie apen.
Groupe en bronze à patine foncée représentant trois singes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 2500 / 2700 -
#231
“Lezende dame op een stoel”. Een beeldje van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Moreau.
“Femme classique lisant”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après en oeuvre par Moreau.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 480 / 550 -
#499
Een groot lot boeken met o.a. de reeks “Meesters der schilderkunst” en de reeks “La vie et l’homme”.
Grand lot de livres contenant e.a. “Meesters der schilderkunst” et la série “La vie et l’homme”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#194
“De wandelaar”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Le baladeur”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#725
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 200 / 300 -
#35
Vijf verschillende hangers van 18 karaats geel goud, één bezet met briljantje en één met saffiertje.
Cinq pendentifs différents en or jaune 18 ct dont un serti d’un petit brillant et un avec un saphir.No longer availableDim. 8,52 gEstimate: € 250 / 350 -
#120
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met amethist.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’améthyste.No longer availableDim. 10,20 gEstimate: € 300 / 400 -
#129P. Claes
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan. XIXe eeuw.
“Vaches dans un paysage panoramique”. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 50 x 62 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#85
Een heren zegelring van 18 karaats geel goud.
Bague cachet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,03 gEstimate: € 350 / 400