Similar lots by type
-
#804Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#202Een driezits canapé en twee Chesterfieldfauteuils van gecapitonneerd olijfgroen leder.
Un canapé trois places et deux fauteuils de type Chesterfield en cuir capitonné vert olive.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#221Een Italiaans hoekvitrinetje met onderaan twee deurtjes en twee lades.
Une vitrine de coin italienne, le bas à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 40 / 60 -
#336Een reeks van zes gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en met lederen zit en rug.
Une série de six chaises en chêne sculpté, style Renaissance, décoration de têtes de lions, assises et dos en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#801Een eikenhouten commode met drie laden.
Une vitrine en coin italienne à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 86 x 94 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#813Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#810Een violontafeltje met entretoise en roze marmeren blad.
Une table violon à entretoise et tablette en marbre rose.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#426Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 110 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#805Een reeks van vier eikenhouten stoelen met lederen zit en rug.
Une série de quatre chaises en chêne, assises et dos en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#570Een notenhouten wandconsole met twee laden in de gordel en gecanneleerde zuiltjes op de hoeken.
Une console en noyer à deux tiroirs dans la ceinture et colonnes cannelées au coins.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 160 -
#786Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl.
Une série de quatre chaises style Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#604Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180 / 240 -
#807Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.
Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.No longer availableEstimate: € 45 / 50 -
#806Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#808Een houten kinderbureautje met drie laden.
Un petit bureau pour enfant à trois tiroirs.No longer availableDim. 70 x 92 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#803Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.
Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#204Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in renaissancestijl met vier bijpassende stoelen, bekleed met rood fluweel. Twee ruggen beschadigd. We voegen er een stoel in Lodewijk XVI-stijl aan toe.
Table en chêne sculpté de style Renaissance et quatre chaises assorties recouvertes de velours rouge. Deux dossiers abîmés. Nous ajoutons une chaise de style Louis XVI.No longer availableDim. 140 x 107 cmEstimate: € 50 / 60 -
#802Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.
Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#809Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#565Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluutpoten. Met verlengblad.
Une table ronde sur pied central se terminant en trois volutes. Avec rallonge.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 100 / 120 -
#199Twee tweeledige buffetkasten van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Bovenaan twee glas-in-looddeurtjes en onderaan een deur en twee laden in de gordel, geflankeerd door leeuwenkopjes met ringen. Met bijbehorende tafel.
Deux buffets à deux corps en chêne sculpté, style Renaissance malinois. le haut à deux portes vitrées et le dessous à une porte et deux tiroirs dans la ceinture, flanqué de deux têtes de lions et anneaux. Avec table assortie.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 100 / 200 -
#811Een verlengbare ovale tafel.
Table ovale à allonges.No longer availableDim. 119 x 99 cmEstimate: € 40 / 60 -
#611Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 61 x 118 cmEstimate: € 120 / 200 -
#194Een eikenhouten buffetkast in Mechelse renaissancestijl met twee laden en twee paneeldeuren.
Un buffet en chêne, style Renaissance malinois, à deux tiroirs et deux portes à moulures.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 50 / 100
Other lots in this auction
-
#800Een lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, kettingen en een Tissot dameshorloge.
Un lot de bijoux de fantaisie, dont des colliers, chaînes et une montre pour dame Tissot.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#659Bourgeois“Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#222Alfons Van Beurden“Stilleven met paprika’s.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, poivrons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 67 x 75 cmEstimate: € 300 / 400 -
#91“Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Genummerd exemplaar: 212/700. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1924.
”Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Exemplaire numéroté: 212/700. Van Dieren & Co. Anvers, 1924.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#237“Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.
”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#608Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200 / 250 -
#503Twee stuks Afrikaans ivoor, bestaande uit een olifantje bij een boom en een Lievevrouwenbeeldje. Jaren ‘30. Het tweede met restauratie.
Un petit éléphant et une Sainte-Vierge en ivoire africain. Années 30. Le deuxième avec restauration.No longer availableDim. h: 25 & 19 cmEstimate: € 100 / 160 -
#814Een schommelstoel van geplooid beukenhout in de manier van Thonet.
Un fauteuil à bascule en hêtre plié dans le style Thonet.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#46Een paar mahoniehouten crapaudzeteltjes tijdperk Victoria.
Une paire de fauteuils crapaud acajou époque Victoria.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#95Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 10 gulden. Koningin Wilhelmina. 1927.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’une pièce de monnaie de 10 florins. Reine Wilhelmina. 1927.No longer availableDim. 19,60 gEstimate: € 500 / 600 -
#616KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#693Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.
Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 180 / 220

