Similar lots by type
-
#35Vier verschillende slavenarmbanden van ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Quatre bracelets d’esclave en ivoire. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#660Indo-BachtiarEen Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décoré d’un médaillon géométrique central.No longer availableDim. 346 x 245 cmEstimate: € 120 / 200 -
#676Een paar Afrikaanse stoelen van gesculpteerd tropisch hardhout.
Deux chaises africaines en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508Een lot ivoor bestaande uit een krokodil,een blaasinstrument en twee tandfragmenten. Afrikaans snijwerk.
Lot d’ivoires comprenant une crocodile, un instrument de musique et deux fragments de défense. Travail africain.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#677Een buste van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
Un buste en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#511Lot Afrikaans ivoren snijwerk bestaande uit vier plaquettes en drie antilopen.
Lot de sculptures in ivoire comprenant quatre plaquettes et trois antilopes. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#732Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit drie verschillende bustes, twee figuren, een visser en een klein maskertje.
Un lot d’objets en ivoire comprenant trois bustes, deux figures, un pêcheur et un petit masque.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#563Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.
Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 120 / 140 -
#730Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 182 x 121 cmEstimate: € 50 / 80 -
#760BachtiarEen Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décor d’un médaillon géométrique central.No longer availableDim. 140 x 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#539Een reeks van vier handgeschilderde miniatuurportretten in ivoren lijstjes.
Suite de quatre portraits miniatures peints à la main. Cadres en ivoire.No longer availableDim. 9,5 x 8 cmEstimate: € 120 / 200 -
#40Vier verschillende halssnoeren en een hanger van gesculpteerd ivoor. Afrikaans werk, begin XXste eeuw.
Quatre colliers et un pendentif en ivoire sculpté. Travail africain, début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#573Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#801Een stuk amethist, versierd met drie papegaaien van roze en groen jade.
Une pièce en améthyste avec un décor de trois perroquets en jade vert et rose.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#288“Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.
“Vrijen en Trouwen”. Catalogue d’une exposition à Anvers en 1975.No longer availableEstimate: € 20 / 24 -
#36Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder een lade.
Une table de nuit en pin avec une porte sous un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#869Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, grotendeels met verzilverde monturen.
Un lot d'objets en cristal et verre, certaines pièces avec montures argentées.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#856Een bruingepatineerd stenen vogelbad in de vorm van een schelp.
Un bain pour oiseaux en pierre patiné brune en forme de coquillage.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#231Een fruitschaal op voet van verzilverd metaal, gemerkt Wiskemann en een langwerpige vleesschotel van zilver, gemerkt 800‰ (1062 g).
Coupe à fruits en métal argenté de la marque Wiskemann et un plat à viande allongé en argent massif au poinçon 800‰ (1062 g).No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#180Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#942Utagawa Kunisada“Acteur met katana”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
”Acteur avec katana”. Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle.No longer availableDim. 35,5 x 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#135Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,80 ct. en diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,80 ct et de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#355Een 14 karaats geel gouden ring met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een centrale robijn van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’un rubis central de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,63 gEstimate: € 500 / 600 -
#24“Duinenzicht”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue des dunes”. Huile sur panneau. Signé illisiblement.No longer availableDim. 23,5 x 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#805Een rond bijzettafeltje van zwartgelakt hout met een handbeschilderd bloemendecor.
Une petite table ronde en bois laqué noir et décor de fleurs peint à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 60

