Similar lots by type
-
#291
Een paar antieke Belgische politieknuppels, waarbij één in lederen schede.
Une paire de matraques de police belges anciennes, dont une dans un étui en cuir.No longer availableDim. l: 34 & 39 cmEstimate: € 120/180 -
#684
Een klein enkelschots slagpingeweer. Antwerpse fabricage.
Un petit buteur à un coup. Fabrication anversoise.No longer availableDim. l: 114 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#659
Een divers lot strips, waaronder 16 albums van Nero, 5 albums van Jommeke, 7 albums van Kiekeboe, 9 albums van Buck Danny, 5 albums van Sammy, enz.
Un lot diversifié de BD, dont 16 albums de Nero, 5 albums de Jommeke, 7 albums de Kiekeboe, 9 albums de Buck Danny, 5 albums de Sammy, etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#214J. H. Schaareman
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
Vue du village. Huile sur toile. Signée et datée 1948 au dos.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#578
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 210 x 125Estimate: € 25/35 -
#511
“Godin van de wind”. Een zandstenen beeldje.
Déesse du vent. Une figurine en grès.No longer availableDim. 14 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#474Barbie
Het zwanenmeer. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Lac des cygnes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Chaîne à maillons en or jaune 18 K.No longer availableDim. 20,15 gEstimate: € 900/1000 -
#551
Een paar Alpenzichtjes, pen op papier. Dragen een handtekening.
Une paire de vues alpines, Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 80/120 -
#44
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#615Ernest Claes
Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#230
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une bague en or rose 18 K sertie de diamants d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 13,57 gEstimate: € 1800/2000 -
#313
Twee geodes en een fractie amethist.
Deux géodes et une fraction d'améthyste.No longer availableDim. l: 14 - 16 cmEstimate: € 25/30 -
#131
“Zeemeermin”. Een gebeeldhouwd stenen kunstwerk.
Sirène . Une œuvre d'art en pierre sculptée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 120/180