#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#331Een langwerpige en een ronde presenteerspiegel, beide gemerkt Radango evenals een spiegelplateau met bolle pootjes met een bewerkte rand (schade aan spiegelglas). Alle van verzilverd metaal.
#260Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één centrale diamant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#126Een Engelse staande ‘moon-face’ klok met opschrift Barnett London.
#685Een gesculpteerd bijzettafeltje op driepoot met een rond blad.
A carved side table with three legs and a round top.No longer availableDim. h 75 x Ø 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#144Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.
#434“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
#603Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A set of 4 Chinese red-patinated wooden side tables.No longer availableDim. 66 x 50 x 36 cmEstimate: € 120 / 180