#36Een kaarttafel met klapblad in gefineerd mahoniehout en groen vilten blad.
#525Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#382‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.
#592“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#634Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Winterlandschap.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#607Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
#268JodanTwee beeldjes van gegoten glas, “Zwangere vrouw” & “Vrouw met amfora.”
#35Een blauw glazen sauspotje met zilveren sculptuur en lepel.
A blue glass sauce pot with silver sculpture and spoon.No longer availableDim. 16cmEstimate: € 60 / 80 -
#578Een paar Chinese porseleinen gemberpotjes met enkele figuren in het decor.
A pair of Chinese porcelain ginger jars with some figures in the decor.No longer availableDim. 25 x Ø13cmEstimate: € 100 / 125