#682YastikEen Oosters handgeknoopt karpetje van wol.
#409Rowlandson‘The Fair Bather’, ingekleurde lithografie, getekend Rowlandson, 1792.
'The Fair Bather', colored lithograph, signed Rowlandson, 1792.No longer availableDim. h 20 x b 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#463Een opiumweegschaaltje in uitgesneden houten etui met olifant. Met 8 gewichten tevens in de vorm van olifanten.
An opium scale in a carved wooden case with an elephant. Comes with 8 weights also in the shape of elephants.No longer availableDim. 28 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#426KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#113Val Saint LambertEen coupe, rood en kleurloos kristal, gemerkt Val Saint Lambert met zijn originele doos.
#536BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#229Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Kerkgangers’, inkt op papier, Alfred Ost.
#542H. AntheunisPeriod: 1905 - 1975“Glunderende clown met boeket.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#645Een serie van 11 eikenhouten begijnenstoelen.
#234Felix De Boeck“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
#176Een 19de eeuwse eikenhouten tweedeurs kast.
A 19th century oak two-door cupboard.No longer availableDim. 200 x 175 x 65 cmEstimate: € 200 / 300