#4“Het Land van Bergen”. Een gravure op papier. Met verder opschrift “...in't Graafschap Henegouwe waar in men kan naa zien de victorieuse Bataillie der Geallieerden tegens de Franse, Bevogten voorgevallen den 11 September 1709 met Privilegie”
"The Land of Bergen." An engraving on paper. With the inscription "....in the County of Hainaut, where one can see the victorious Battle of the Allies against the French, Fought on September 11, 1709 with Privilege."No longer availableDim. 51 x 59cmEstimate: € 25 / 50 -
#361Kundo electronicEen vintage KUNDO Electronic klok. Messing kast met glas. Kieninger & Obergfell, Made in Western-Germany.
#167P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#67A. DuboisEen aardewerken jardiniere 14 x 34 cm en een asbak 18cm. Gemerkt “A.Dubois”.
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120 -
#384Willem Vermandere“Les orchidées sauvages”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 14/30.
"Wild Orchids". An etching on paper. Signed and numbered 14/30 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 38 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#45Vijf gekleurde kristallen wijnglazen.
Five colored crystal wine glasses.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#41Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk.
#157A. Rolle“Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.
"Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 500 / 600 -
"A village view." A painting, oil on panel. Signed.No longer availableEstimate: € 80 / 120