#161Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.
#476TabrizEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#535Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#6Een fruithouten telefoontafeltje met 3 laden.
#175Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#47Een handbeschilderd porseleinen bord met de afbeelding van Marie-Antoinette gemerkt Sèvres, Chateau de Versailles. Dit bord heeft een grote restauratie ondergaan.
A hand-painted porcelain plate depicting Marie-Antoinette, marked Sèvres, Chateau de Versailles. This plate has undergone extensive restoration.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 80