#115Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#659Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#92Een lot van 3 affiches, waarvan 2 met thema “St Kristoffel bedevaart” en 1 “Nationale Landbouwprijskamp”. Allen medio 1950-55.
A lot of 3 posters, including 2 with the theme "St. Christopher pilgrimage" and 1 "National Agricultural Competition". All from the mid-1950s.No longer availableDim. 109 x 72cmEstimate: € 75 / 125 -
#575Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#237Een gegraveerd glasservies.
#53Een mahoniehouten schrijfnecessaire. Begin XXste eeuw. Binnenin opnieuw met rood vilt bekleed.
A mahogany writing desk set. Early 20th century. Interior reupholstered with red felt.No longer availableDim. 10 x 30 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#102Jean Baptiste De Roy“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#122Louis van de LeurPeriod: 1910 - 1988“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68 x 58cmEstimate: € 150 / 250 -
"A village view." A painting, oil on panel. Signed.No longer availableEstimate: € 80 / 120