#233Hercules
#389
#411
#280
#111A. Collard
“Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
#784
Een bronzen vijzel met stamper.
#254Marc Antoine
“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1906.No longer availableDim. 69 x 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#309R. De Groote
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#306
Een reeks van zes stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met groen fluweel.
#248Christofle, Paris
Un grand plateau, un plat rond, 2 protège-plats et un ramasse-miettes.No longer availableEstimate: € 100 / 150