Other lots in this auction
-
#15The Bridge
Een bruin lederen zakagenda.
Agenda de poche en cuir brun.No longer availableDim. 15 x 11 cmEstimate: € 30/50 -
#20
Een acht rijen parelarmband van verschillende groottes met 18 karaats geel gouden slot bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en half edelstenen.
Bracelet à 8 rangées de perles de différentes tailles et à fermoir en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 59,15 gEstimate: € 900/1000 -
#269C. Menzel, Bruxelles
Een oude boekenpers van gietijzer en messing.
Presse à livres ancienne en fonte et laiton.No longer availableDim. 65 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#559
Een paar stadsgezichten. Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram.
”Paire de vues de ville”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 17 x 29 cmEstimate: € 300/400 -
#694
Een manueel aandrijfwiel en een roterende balkvormige spiegel. Beide op gietijzeren voet. Omstreeks 1900.
Roue motrice manuelle et miroir rectangulaire tournant. Les deux sur base en fonte. Vers 1900.No longer availableDim. h: 47 & 71 cmEstimate: € 120/200 -
#7
Een lot van zes antieke glazen hangdecoraties, bestaande uit twee grote blauwe, en vier kleinere zilveren.
Un lot de six décorations à suspendre en verre, comprenant deux grandes pièces bleues et quatre plus petites argentées.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#247
Een lot met betrekking tot de vrijmetselarij, bestaande uit twee schootsvellen, handschoentjes, aanstellingsdocumenten, reglementen, enz.
Lot concernant les francs maçons. Objets et documents.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#744
“Wijzen”. Een Arabische schildering op ivoor in een met messing en parelmoer ingelegde kader.
“Sages”. Peinture arabe sur ivoire dans un cadre en laiton incrusté de nacre.No longer availableDim. 20 x 10 cmEstimate: € 120/200 -
#618
Een verguld bronzen luchter in Lodewijk XVI-stijl met negen lichtarmen.
Lustre en bronze doré de style Louis XVI à neuf branches de lumière.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 300/400 -
#440
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 350/450 -
#319V. Osborn
“Koppel aan zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Couple auprès de la mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 93 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#651
Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre à huit branches en cuivre surmonté d’un aigle des Habsbourg.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120