#91Lodewijk Van BoeckelEen bronzen rozentak met bomkop in verwerkt op marmeren plaque.
A bronze sculpted rose branch with bomb head incorporated on a marble plaque.No longer availableDim. 30 x 14cmEstimate: € 150 / 200 -
#187A. Gennai“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
#539Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van nirvana.
#77Een laat 18e eeuwse parfumflacon met verzilverde delen in zijn originele etui.
#329Een houten kwartvormig hoekrekje met draaipoten en 3 verdiepen.
#609Pièrre Caille“Les Augures.” Ets op papier. Gesigneerd buiten de plaat, genummerd 6/12. Gedateerd 1969.
"The Augurs." Etching on paper. Signed outside the plate, numbered 6/12. Dated 1969.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Playing Time”. Genummerd 30/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
"Playing Time". Numbered 30/150 and signed in the plate with a stamp and dry seal.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 200 / 220 -
#124‘Hooiwagen op het veld’, olieverf op paneel, draagt handtekening en gedateerd 1889.
"Haywagon in the Field", oil on panel, bears a signature and is dated 1889.No longer availableDim. h 24 x b 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#198Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#561Een Franse comtoise klok met opschrift op de wijzerplaat Moly ainé à Castelnau de Montratier in een houten kast met geschilderde bloemen versierd.
#295Een lot van 3 paar koperen en messingen kandelaars.
Three pairs of brass and copper candlesticks.No longer availableDim. h 66, 43, 22 cmEstimate: € 60 / 80