#682Frans Van ImmerseelEen vierkant glasraam in houten lichtbak gemonteerd. Gesigneerd en met opschrift “De vrouw is het zout des levens daarom moet de man drinken”.
A square stained glass window mounted in a wooden lightbox. Signed and inscribed with the phrase "Woman is the salt of life, therefore the man must drink."No longer availableDim. 54 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#590Een 18 kt geelgouden art deco zakhorloge.
An 18 kt yellow gold art deco pocket watch.No longer availableDim. bruto: 49,75 g Ø 4,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#362Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#519Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geabstraheerd stilleven met flessen”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Dubbel signatuur en monogram.
"Abstract still life with bottles". A painting, mixed media on panel. Double signature and monogram.No longer availableDim. 51 x 53cmEstimate: € 300 / 500 -
#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
#82“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#33Een koperen lessenaar met boek Iliade.
A copper lectern with book Iliad.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#555Een Bretoense dressoir met 3 deuren en 1 lade, eind 19e/begin 20ste eeuw.
A Breton sideboard with 3 doors and 1 drawer, late 19th/early 20th century.No longer availableDim. 95 x 173 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#388MuranoEen vintage Murano vaas van meerkleurig glas.
#297Lladro‘Fragrant bouquet’, een Lladro beeld, modelnr 05862 in originele verpakking.
"Fragrant Bouquet", a Lladro figurine, model number 05862 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
A set of four crystal glasses with green bowl and red stem.No longer availableDim. h 12,5 cmEstimate: € 25 / 30