#151Een lot zilveren servies, bestaande uit koffiekan, melkkannetje, suikerpot met manco deksel en dienblad. Gemerkt.
#116Een donkere eikenhouten dressoir met afgeschuinde zijden en 4 deuren.
A dark oak sideboard with beveled sides and 4 doors.No longer availableDim. 105 x 253 x 56cmEstimate: € 80 / 120 -
#561Een Franse comtoise klok met opschrift op de wijzerplaat Moly ainé à Castelnau de Montratier in een houten kast met geschilderde bloemen versierd.
#142Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
#309Een Onica Royal Plazuid Gouda dekselvaas met floraal decor.
#139Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Heidezicht bij storm.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#282“De Rijdende Artillerist en zijn ouders”. Een schilderij, olieverf op doek.
#57Twee blauw witte porseleinen dekselvazen.
#303Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen, getekend Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and green, signed Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#305Een schouwklok met het beeld van een vaandeldrager, vergulde en albasten delen.
A mantel clock with the image of a flag bearer, gilded and alabaster parts.No longer availableDim. 40 x 35 x 12 cmEstimate: € 30 / 50