#489Jef Van Tuerenhout“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
#341Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
#617Een gesculpteerd houten masker. Ngbaka DRC.
#383Een set van 2 glazen vaasjes in de stijl van Louis Leloup met in reliêf gekleurde organisch gevormde versiering.
A set of 2 glass vases in the style of Louis Leloup, with relief colored organic shaped decoration.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#46Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.
A carrot wood veneer coffee table with a caning panel at the bottom and lion feet. Veneer damage on the tabletop.No longer availableDim. 54 x 87 x 66cmEstimate: € 40 / 60 -
#487-Een porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen. Haarscheur aan de binnenrand.
A porcelain vase in the shape of a bunch of bananas. Hairline crack on the inner rim.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 170 / 200 -
#264Frans Van Tongerloo“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd.
#566Een eikenhouten commode met 3 laden.
#614Léon Delderenne“Spelende kinderen”. Doek op paneel, verso toegeschreven aan Delderenne, gedateerd 1898.
#17Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
#405E. AllebéEen collage met een zeer vroege vorm van verkeersagressie, dit volledig gemaakt met postzegels. Draagt rechts onder de naam Ed. Allebé.
A collage depicting an early form of road rage, entirely made with postage stamps. Signed in the bottom right by Ed. Allebé.No longer availableDim. h 28 x b 43 cmEstimate: € 80 / 120