#29J. Cuvelier“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#303Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen, getekend Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and green, signed Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#173Period: °1953“L’Angelus”. Gepatineerd bronzen groep. Gesigneerd Henri Giraud.
"L'Angelus". Patinated bronze group. Signed by Henri Giraud.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 900 -
#421Een Chinees brons gesculpteerde vaas met kippenkoppen, vogels en bloemen in het reliëf.
A Chinese bronze sculpted vase with chicken heads, birds, and flowers in relief.No longer availableDim. 39cmEstimate: € 75 / 125 -
#385Een vintage goudkleurige bar-cart met 2 fumé glazen bladen.
#680Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#535Een mahoniehouten secretaire met schrijfklep en 3 laden. Engelse stijl.
A mahogany secretary desk with writing flap and 3 drawers. English style.No longer availableDim. 135 x 51 x 123Estimate: € 200 / 250 -
#111Bouret“De Herderin”. Bronzen beeld. Gesigneerd.
#294Leon Van Molders“Favori de Segelsem”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
"Favori de Segelsem". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1913 at the bottom.No longer availableDim. 45 x 65cmEstimate: € 40 / 60