Similar lots by type
-
#143Constantin Louis DetoucheEen schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.
Une pendule de cheminée en bronze doré et albâtre, décoration au dessus d’un oiseau auprès d’une colonne et vase.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#632Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.
Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#147Een Napoleon III schouwpendule van verguld brons. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une pendule Napoléon III en bronze doré. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. 59 x 34 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#797Een diep bord van Delfts plateel met een blauw op wit decor van een bloemenvaas. Vroeg XIXe eeuw.
Une assiette profonde en faïence de Delft, décor bleu sur blanc d’un vase à fleurs. Début XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#17Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).
Un lot de métal argenté comprenant une coupe, un petit panier, un petit plateau à thé et coupelle, une petite cuillère et une petite fourchette ainsi qu’une sac à main aux maillons.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#396Drie ronde bijzettafeltjes van messing met glazen bladen.
Trois petites tables rondes en laiton à tablettes en verre.No longer availableDim. Ø: 27 - 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#292Een gebeeldhouwd en verguld houten bas-reliëf met een dooptafereel.
Un bas-relief sculpté et doré en bois, représentant une scène de baptême.No longer availableDim. Ø 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#443Een lot, bestaande uit twee kleurloze kristallen schotels en een blauwe asbak van Val St. Lambert, een Boheems kristallen dekseldoosje en een kleurloze Murano asbak. Enkele randschilfers.
Un lot comprenant deux plats en cristal incolore, un cendrier bleu Val St. Lambert, une boîte à couvercle Bohème, et un cendrier Murano incolore. Quelques dégâts.No longer availableDim. Ø: 12 - 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#430Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.
Quatre montres de dame différentes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#717Een vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 90 / 120 -
#397Een sac-a-perlesplafonnière met messingen montuur. We voegen er een klein exemplaartje aan toe.
Un plafonnier sac-à-perles à monture en laiton. Nous ajoutons un deuxième plus petit exemplaire.No longer availableDim. Ø: 40 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#689“Vrouw met kat”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 68 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#276Jacques Leleu CollectionEen vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.
Un canapé à deux places vintage en cerisier.No longer availableDim. 145 x 97 x 95 cmEstimate: € 250 / 400 -
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 0,70 ct. en met diamanten een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 0,70 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#675Een gefineerde commode met drie laden en een zwart marmeren blad. Eén trekker gebroken.
Une commode à trois tiroirs et tablette en marbre noir. Une poignée cassée.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 200 / 240


