Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een albasten kolompendule met messingen monturen. Deksel gerestaureerd. Met slinger en sleutel.
Een albasten kolompendule met messingen monturen. Deksel gerestaureerd. Met slinger en sleutel.

Een albasten kolompendule met messingen monturen. Deksel gerestaureerd. Met slinger en sleutel.

Une pendule en albâtre en colonne à montures en laiton. Couvercle à été restauré. Avec balancier et clé.
Dim. H. 50 cm
SKU: 2409190121.
Category: Klokstel.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #147

    Een Napoleon III schouwpendule van verguld brons. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Une pendule Napoléon III en bronze doré. Avec balancier, mais sans clé.
    No longer available
    Dim. 59 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #632

    Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.

    Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #143
    Constantin Louis Detouche

    Een schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.

    Une pendule de cheminée en bronze doré et albâtre, décoration au dessus d’un oiseau auprès d’une colonne et vase.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #152

    “Decus Parenti debitum Sit usqueqqe Altissimo Natoque Patris Unico...”. Een ingekaderd perkament met Latijnse vespertekst. XVIe eeuw.

    “Decus Parenti debitum Sit usqueqqe Altissimo Natoque Patris Unico...”. Un parchemin encadré, texte en Latin. XVIème siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #743

    Een lot van drie bronzen plaquettes met reliëfdecors. De grootste gerestaureerd.

    Un lot de trois plaquettes en bronze à décor en relief. La plus grande avec restaurations.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm; h: 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #344

    Plaquette “Zeelandia 1900-1950”. Polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Delft en Porseleyne Fles.

    Une plaquette. “Zeelandia 1900 -1950”. Marque au dos: Delft et Porseleyne Fles.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #499
    Henri Victor Wolvens
    Period: 1896-1977

    Drie lithografieën gesigneerd en genummerd. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cm.

    Trois lithographies signées et numérotées.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #807

    Een antieke Japanse stoommand van zwart- en roodgelakt hout met goudkleurige motieven. Omstreeks 1900.

    Un panier à vapeur antique japonais en bois laqué noir et rouge et motifs dorés. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #3

    Een antieke gewichtenset in houten kistje. Enkele manco’s.

    Un ensemble de poids dans un coffret en bois. Antique. Quelques manquements.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #247

    Een paar Art Deco tafellampen.

    Une paire de lampes de table Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #261

    Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop. Gemerkt.

    Une carafe en cristal incolore à montures et bouchon en argent.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #850
    Märklin

    Locomotief (3032).

    Une locomotive (3032).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #269
    Norbert Ceulemans

    “Antwerpen anno 1985”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Anvers anno 1985”. Une sérigraphie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 76 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #419

    Vier reproducties van schetsen van ‘Bourgondiërs” .

    Quatre reproductions d'esquisses de Bourgogne.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #606
    Meshed

    Perzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.

    Un tapis de Perse en laine à médaillon. Nouée main. Partiellement décoloré.
    No longer available
    Dim. 490 x 269 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More