#224Henri Victor WolvensPeriod: 1896-1977“Steenweg te Brugge”. Potloodschets op papier. Gesigneerd.
”Chaussée à Bruges”. Esquisse sur papier. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#327Een witmarmeren voorstelling van Da VInci.
#349E. Falise“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#269“Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#261“Grachtengezicht in Nederland”. Olieverf op doek.
”Vue de canal au Pays Bas”. Huile sur toile.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#287Een grote schotel van Imariporselein.
#385Een staande lamp, de voet opgebouwd uit een grijsgepatineerd uitschuifbaar statief.
Une lampe à pied à patine grise. Support mobile.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 100 / 120 -
#352Leopold BoschéPeriod: 1865 - 1936Een lot van vijf olieverfschilderijen en een aquarel. Allen gesigneerd.
Un lot de cinq peintures à l’huile et une aquarelle.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#364Twee Chinese aquarellen. Non-figuratief.
Deux aquarelles chinoises. Non-figuratives.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
Un lot de bijoux fantaisie, comprenant des broches, des colliers et des paires de boucles d’oreilles. Egalement une montre pour dames en acier inoxydable Pontiac et une montre pour hommes Roamer.No longer availableEstimate: € 50 / 100