#546Elmar FlötottoEen paar design stoelen. Duitsland, omstreeks 1970.
#363HergéVier albums van Kuifje: “Het zwarte goud”, “Cokes in voorraad” & “Kuifje in Tibet” in eerste druk en “Raket naar de maan” in tweede druk.
Quatre albums de Kuifje: “Het zwarte goud”, “Cokes in voorraad” et “Kuifje in Tibet”. Première édition et “Raket naar de maan”, deuxième édition.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#135Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ctNo longer availableDim. 3,26 gEstimate: € 900 / 1000 -
#151Een goudgepatineerde zamakken schouwpendule, getooide met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder stolp. Met slinger en sleutel.
#200Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,73 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,36 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,73 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 3,96 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#38Een bronzen skiër op een onyxen sokkel. Jaren ‘30.
#732Katsukawa ShunshoEen Japanse houtsnede met een voorstelling van de dichter Fuywara Nokiyosuke Ason uit de serie ‘Gedichten der 100 dichters’. XVIIIe eeuw.
Gravure sur bois japonais représentant le poète Fuywara Nokiyosuke Ason de la série “Poèmes des 100 poètes”. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#663Een kubistisch beeld van brons.
ThonetEen overwegend gele schotel van Chinees porselein.
#411Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.
Suite de six verres en cristal taillé en six couleurs.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60 / 80