#216Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.
#662Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.
#47“Historia Francica” Joannis de Bussieres. Leiden, 1661. In perkamenten band.
#559Een bronzen sac-a-perles in Lodewijk XVI-stijl met kristallen pendeloques.
#188Cocktailshaker van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen rond uitsparingen met personages en vogels. Perzië, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Shaker à cocktail en argent martelé et ciselé à décor de frises florales autour des renfoncements avec personnages et oiseaux. Perse, milieu du XXe siècle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 25 cm - 541 gEstimate: € 350 / 400 -
#434Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vlakkencomposities. Olieverf op paneel. Beide getekend en resp. gedateerd ‘84 & ‘95.
Compositions géométriques. Huile sur panneau. Signées et datées respectivement 84 et 95.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 200