#92Van den Bergh
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue des Fagnes . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80/20 -
#289
Drie affiches van tentoonstellingen van Chagall. 1961, 1962 & 2004.
#467
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages sur fond de motifs végétaux.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 140/160 -
#506
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#588
Een messingen samovar en een theepotje met filter.
#120
#514Utagawa HiroshigePeriod: 1797 - 1858
#399
“Portret”. Gemengde techniek. Russische school.
#193
#180
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct.No longer availableDim. 1,78 gEstimate: € 400/500 -
#513
Een bronzen Ganeshabeeld.
#90
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,56 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 450/500