Similar lots by type
-
#125Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#775Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#804Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#745Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350 / 500 -
#396Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#796Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#394Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#792Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#260Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#310Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#523Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#739L.A. Jacobs“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#404Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#185Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#215Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#190Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400 / 500 -
#27Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#807“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#805Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#402Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#95Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#4Roger Hebbelinck“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#379Dutré“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#320Silver CrossEen oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#664Een lot van zeven verschillende muzikanten als wandversiering van gepolychromeerd hout. Indonesisch werk.
Lot de sept différents musiciens en bois polychrome. Travail indonésien.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 70 -
#112Jean-Jacques Gaillard“Straatzicht te Sorrento”. Lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
“Rue à Sorrento”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 51 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#308Een klein plateautje van gedreven zilver, versierd met drie engeltjes en bloemenranken. Engelse keuren.
Petit plateau en argent repoussé décoré de trois angelots et de guirlandes de fleurs. Poinçons anglais.No longer availableDim. 269,92 gEstimate: € 120 / 200 -
#5Een lot verschillende fantasieringen, sommige met fantasiestenen.
Lot de différentes bagues de fantaisie, certaines serties de pierres de fantaisie.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#457Een waterschaaltje van gesculpteerd jade, versierd met een vleermuis. Op een houten sokkeltje.
Petit plat à eau en jade sculpté décoré d’une chauve-souris. Sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#43Een caféspaarpot van terracotta in de vorm van een eend.
Tire lire de comptoir en terre cuite en forme de canard.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#758Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#406Een koperen luchter met zes lichtpunten met glazen kappen. Eén kap beschadigd.
Lustre en cuivre à six lumières aux abat-jour en verre. Un abat-jour abîmé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#730EthiopieEen halssnoer van verschillende half edelstenen en een koptisch kruis, we voegen er nog een koptisch kruis aan toe.
Collier en pierres semi-précieuses et deux croix coptes.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#288W. GoebelEen Onze-Lieve-Vrouwebeeld van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt en gedateerd 1959.
Statuette de la Sainte Vierge en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base ainsi que la date 1959.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#83LowestoftEen zittende dame van blauw, wit en verguld porselein. Gemerkt.
Jeune femme assise en porcelaine bleue, blanche et dorée. Avec marque.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#625Peru IlariaTwee hangers en een ring van 925 ‰ zilver in originele dozen en met zwarte geweven koorden.
Deux pendentifs et une bague en argent 925‰ dans les boîtes d’origines et avec des cordes noires.No longer availableDim. 78 gEstimate: € 80 / 150

