Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een album met ca. 300 oude fantasiepostkaarten.

Een album met ca. 300 oude fantasiepostkaarten.

Album contenant ± 300 vieilles cartes postales.
Dim. h: 13 - 17 cm
SKU: 2210190244.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #244
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #151

    Een Engelse mahoniehouten armstoel.

    Un fauteuil en acajou. Anglais.
    No longer available
    Dim. H. 112 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #209
    Jakob Smits

    “Kapelletje”. Kleurenlitho. Gesigneerd buiten de plaat door de graveur Armand Apol.

    “Petite chapelle”. Litho en couleurs. Signée hors planche par le graveur Armand Apol.
    No longer available
    Dim. 51 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #678

    Een salontafel met gebeeldhouwde poten in de vorm van een aartsengel met de hoorn des overvloeds.

    Table de salon sur pieds sculptés formant archange portant une corne d’abondance.
    No longer available
    Dim. 112 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #643

    Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.

    Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #664

    Een eikenhouten salontafel met tussenblad en de poten versierd met vier verschillende gestoken figuren.

    Table de salon en chêne à entretoise et piétement sculpté décoré de quatre personnages divers.
    No longer available
    Dim. 60 x 130 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #761

    Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.

    Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #345
    Cartier

    Een lot van drie stuks kleine lederwaren in bordeaux. Lichte slijtage aan de kaarthouder.

    Lot de trois pièces en cuir de couleur bordeaux. Légères usures à l’étui à cartes.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #456
    Hamadan

    Oude handgeknoopte wollen loper met geometrisch motief van veelhoeken en gestileerde bloemen. Perzisch werk.

    Un ancien couloir en laine nouée main, motif géométrique de surfaces et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 320 x 86 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #669

    Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout met rieten zitten. Einde XIXde eeuw.

    Six chaises en chêne sculpté aux sièges en osier. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #265
    Mulberry

    “Hiver”. Een sjaal van merino wol.

    “Hiver”. Châle en laine mérino.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 70 / 130
  • #771

    Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #99

    “Grand national”. Engelse ruitersprent met talrijke paarden.

    ”Grand National”. Une image cavalière à plusieurs chevaux.
    No longer available
    Dim. 53 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More