Other lots in this auction
-
#517
Twee netsukés van fijn gesculpteerd ivoor.
Deux netsukés en ivoire finement sculpté.No longer availableDim. H. 4 cm - L. 6 cmEstimate: € 120/160 -
#598
Twee Chinese borden met een famille rose decor van vlinders en een huiselijk tafereel. Midden XXste eeuw.
Deux assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons et d’une scène conjugal. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 100/120 -
#471
Een paar massieve verzilverd koperen fazanten.
Paire de faisans en cuivre argenté massif.No longer availableDim. L. 36,5 cmEstimate: € 100/120 -
#842Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#693
Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
Une tête d’ancêtre en terre cuite. Pays des Koma, Ghana.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 150/180 -
#525
Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.
Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#334Maria Rombouts
“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 52 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#114
Een paar landschappen op paneel naar Louis Apol.
Paire de paysages sur panneau d’après Louis Apol.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 80/100 -
#722
Een piëdestal van grijsgeaderd marmer in de vorm van een Korintische zuil met verguld bronzen kapiteel.
Un piédestal en marbre veiné gris en forme de colonne corinthienne à chapiteau en bronze doré.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 240/300 -
#254Felix Eyskens
“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
“Paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 400/500 -
#686
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en met drie laden in de gordel.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes pleines et à trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 135 x 73 cmEstimate: € 100/120