Other lots in this auction
-
#841
Een reeks van vijf Duitse kruiken van meerkleurig aardewerk met reliëfdecors.
Suite de cinq cruches allemandes en grès polychrome à décors en relief.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 40/60 -
#310Dinh Van
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids totaal de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 800/1000 -
#785Hamadan
Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 508 x 83 cmEstimate: € 80/100 -
#36
Een rond gebeeldhouwd salontafeltje met vier leeuwenpootjes en met een glazen blad.
Table de salon ronde sculptée sur quatre pieds griffes et avec tablette en verre.No longer availableDim. h: 60 cm Ø: 65 cmEstimate: € 40/60 -
#741
Twee kruiken en een puddingvorm van geglazuurd aardewerk. De eersten rond 1800, de derde XIXe eeuws.
Deux cruches et une moule à pudding en faïence à glaçure. Les premières vers 1800, la dernière XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cm & ø: 30 cmEstimate: € 75/100 -
#246
Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden. Frankrijk, omstreeks 1800.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et trois tiroirs. France, vers 1800.No longer availableDim. 125 x 160 x 56 cmEstimate: € 180/240 -
#824C. Veelik(?)
“La Campine Dorée.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1962.
“La Campine Dorée”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1962.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/100 -
#401
Een lot van vier oude pluchen diertjes, bestaande uit twee hondjes, een paard en een aap.
Lot de quatre animaux en peluche anciens comprenant deux chiens, un cheval et un singe.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#19Van den fries (?)
“Molen te Boechout”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/35 buiten de plaat.
“Moulin à Bouchout”. Eau-forte. Signée et numérotée 12/35 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#341
“De orgelman”. Polychrome biscuit groep, gemerkt Capodimonte en gesigneerd Meneghetti.
“Le joueur d’orgue”. Groupe en biscuit polychrome marqué Capodimonte et signé Menghetti.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40/50 -
#438Val St. Lambert
Een vaasje en een coupe van kristal. respectievelijk groen en blauw gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Un petit vase et une coupe en cristal respectivement coloré vert et bleu dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 8 & 22 cmEstimate: € 60/100 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 400/500