#829V.J. Bergh“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#245Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#654Corneille“L’ange descendu des astres”. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 171/200 buiten de plaat.
#388Twee verschillende kandelaars van gedreven koper. Omstreeks 1800.
Deux différents candélabres en cuivre repoussé. Vers 1800.No longer availableDim. h: 85 & 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Guillaume Romain FouacePeriod: 1827 - 1895“Stilleven met kip”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1877.
“Nature morte au poulet”. Huile sur toile. Signée et datée 1877.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#74Een lot lithografieën, bestaande uit drie landschappen, huizen aan een rivier en een zicht op Keulen.
#420Een schakelketting 925 ‰, een armband 1000 ‰ en drie ringen bezet met half edelstenen één van 835 ‰ en twee 925 ‰.
Bijoux en argent: une chaîne à maillons 925‰, un bracelet 1000‰ et trois bagues aux pierres semi-précieuses, une de 835‰, l’autre 925‰.No longer availableDim. 52,30 gEstimate: € 50 / 100 -
#214Ernest Vermeulen“Thèbes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1880.
“Thèbes”. Huile sur toile. Signée et datée 1880.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 500 / 600 -
#717Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit negen champagnefluiten, negen rodewijnglazen, negen wittewijnglazen, negen aperitiefglazen en vijf cocktailglazen.
Statuette en cuivre doré représentant Hayagriva au sabre. Sur un socle lotus détachable. Travail sino-tibétain.No longer availableDim. H.14,5 cmEstimate: € 120 / 150