Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een album met oude en recentere Belgische en Franse Franken.

Een album met oude en recentere Belgische en Franse Franken.

Album contenant des francs belges et français anciens et récents.
SKU: 2308160324.
Category: Uncategorized.
Auction day: 23 August 2016 19:00
Catalogue #324
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #365
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.

    Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #795

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #415

    Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.

    Paire de jardinières en fonte de style classique.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #783

    “Bacchus”. Een marmeren beeld.

    “Bacchus”. Statue en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 157 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #787

    Een sobere houten hallbank.

    Banc de vestibule en bois sobre.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #800

    Een paar wit marmeren zuilen.

    Une paire d’obélisques en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #655

    Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.

    Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #360

    Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.

    Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #764

    Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.

    Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #799

    Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.

    Paire de lions couchés en pierre de taille nature.
    No longer available
    Dim. H. 77 x L. 152 cm
    Estimate: € 2000 / 4000
  • #790

    Een paar wit marmeren tuinvazen.

    Une paire de vases de jardin en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #772

    Een gesculpteerde houten hangvitrine.

    Vitrine à suspendre en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.

    Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 112 x 142 x 57 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #419

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #350
    Laco-sport

    Een automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.

    Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #796

    Een beeld van een staande Boeddha.

    Statue Bouddha position debout.
    No longer available
    Dim. H. 150 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #285

    Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.

    Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.
    No longer available
    Dim. H. 99 cm, L. 168 cm
    Estimate: € 10000 / 12000
  • #765

    Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.

    Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #797

    Een paar stenen leeuwen.

    Une paire de lions en pierre.
    No longer available
    Dim. 97 x 104 x 30 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #120

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,02 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #785

    “Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.

    “Lion et Lionne”. Statue en pierre.
    No longer available
    Dim. 50 x 115 x 80 cm
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #401

    Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.

    Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #798

    Een paar natuurstenen honden.

    Une paire de statues de chiens en pierre.
    No longer available
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #425

    Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.

    Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.
    No longer available
    Estimate: € 850 / 900

Other lots in this auction

  • #363
    Plateria Juan Espinosa

    Twee ronde dekseldoosjes met lepeltjes en een schoteltje van verzilverd metaal. Gemerkt en met stofhoezen. Ecuador.

    Deux petites boîtes rondes aux cuillères et un plat en métal argenté. Avec marque et dans des sacs de protection. Equateur.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #71
    Amphora

    Een vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van florale motieven en een vogel in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence polychrome à décor de fleurs et d’un oiseaux en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #675

    Een driedelig klokstel van verguld koper in Napoleon III -stijl , bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

    Garniture de cheminée en cuivre doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #218
    Van Immerseel

    “Ons heerke veranderde water in wijn, hoe kan zat zijn zondeke zijn?”. Een glas-in-loodraam, gemonteerd in een lichtbak.

    “Ons heerke veranderde water in wijn, hoe kan zat zijn zondeke zijn?”. Vitrail. Avec lumière.
    No longer available
    Dim. 54 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #409

    Een grote bolle designluchter met een kap van blauw Muranoglas.

    Lustre design sphérique à abat-jour en verre bleu de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #748

    Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl met groen fluwelen bekleding.

    Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Louis XVI recouverts de velours vert.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #509
    Ion Atanasiu Delamare
    Period: 1955 - 2015

    “Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.

    “Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.
    No longer available
    Dim. 21 x 30 & 27 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #147

    Paar kandelaars van zilver, keuren van Birmingham en een honingpot van kristal met een massief zilveren dekselknop.

    Paire de candélabres en argent aux poinçons de Birmingham et un pot à miel en cristal à fretel en argent massif.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #354
    G. Kramer

    “Portret van een jong meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait d’une jeune fille”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #340

    Een lot van zeven oude zakhorloges, waarvan drie met zilveren kast. Beschadigingen

    Lot de sept montres de poche dont trois à boîtier en argent. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #297

    Een driedelig klokstel van tweekleurig marmer. Tijdperk Art deco.

    Garniture de cheminée trois pièces en marbre bicolore. Epoque art déco.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #394
    Johann Baptist Homann
    Period: 1664 - 1724

    “Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Een oude ingekleurde kaart. Duitsland, 1716.

    “Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Ancienne carte en couleurs. Allemagne, 1716.
    No longer available
    Dim. 51 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More