#317Nouvelles Editions Françaises, Paris. 4 boeken over musea. Georges Boudaille. “Musée de l’Ermitage”, Lydie Huyghe. “Musée du Louvre, école française”, René Huyghe. “Musée du Louvre, écoles étrangères”. Jacques Foucart. “Musées de Hollande”. Mooie serie, in-folio.
#207Polychroom en verguld houten beeld van een evangelist met een engel. XVIIIde eeuw.
Sculpture en bois doré et polychromé représentant un évangéliste avec une ange. XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#249Een lot bestaande uit 2 paar vazen uit vieux Bruxelles en een sierstuk gemerkt JH PY Sevres. Barst in één van de vazen.
Lot comprenant deux paires de vase en porcelaine de Bruxelles et une pièce décorative marquée JH PY Sèvres. Fissure dans l’un des vases.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#163Een serie antieke tegels van blauw en wit Delfts aardewerk. Diverse pastorale en landschapsdecors. Eén met dubbele mangaankleurige rand. Eén gebroken.
Suite de carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. Différents décors pastoraux et aux paysages. L’un avec bords manganèses, un autre cassé.No longer availableDim. 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 240 / 300 -
#302“Vissersboten bij eb”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#325BelartiEen vintage salontafel op chromen voet met gekleurde aardewerken tegels. Gesigneerd.
#557Drie theepotten van polychroom Chinees porselein met decor van insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groen en roze fond. Canton, XIXde eeuw. Eén zonder deksel, één met beschadigd deksel en schilfer aan de rand, één iets kleinere met toegevoegd deksel.
Trois théières en porcelaine de Chine polychrome à décor d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Canton XIXe siècle. Une sans couvercle, une à couvercle endommagé et à éclat au bord, une un peu plus petit et au couvercle rapporté.No longer availableDim. H. 17,5 & 14,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#307Verzilverd metalen bestek, Lodewijk XV-stijl. Voor 12 personen (1 gebakvorkje ontbreekt). In ménagère. Gemerkt Silver 100.
#760Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout.
#290Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een ovale smaragd van ± 1,40 ct. en kleine smaragden en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met certificaat.
#91Richard AuriliPeriod: 1813-1914Een meisjesbuste van diverse soorten albast op grijs marmeren sokkel. Gesigneerd achteraan.
Buste de fille en albâtre de différentes couleurs sur socle en marbre gris. Signé au verso.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180 / 240