#381
Een butlertray met afneembaar dienblad.
A butler tray with a detachable tray. -
#123Henry FugèrePeriod: 1872-1944
“Nu à la grappe”. Art Deco keramieken craquelée beeldje. Onderaan gesigneerd.
#250
An 18 kt white gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.92 ct. and sapphires totaling approximately 2.76 ct. -
#386
Een gevlochten opbergmand met uitneemvare verdeling.
A woven storage basket with removable partition. -
#224Jean CarzouPeriod: 1907 - 2000
“La Fontaine Médieval”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 22/50.
"The Medieval Fountain," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 22/50. -
#128Karlsbader
Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
#212
Een zilveren rammelaar 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.Place a bid ›Estimate: € 250 / 400 -
#197Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
#213
#311
Een paar messingen eendenhoofden als boekenstaanders. ‘Made in Spain’. Aangekocht bij Van Treeck te Antwerpen.
A pair of brass duck heads as bookends. 'Made in Spain'. Purchased at Van Treeck in Antwerp. -
#357Christofle
Een verzilverde schaal, onderaan gemerkt “Christofle France”.
A silver-plated dish, marked "Christofle France" on the bottom. -
#26Giuseppe Gaetano Descalzi Chiavari
Een massief messing Chiavari design stoel. Medio 1970.
A solid brass Chiavari design chair. Mid 1970s.