#663
Een verguld smeedijzeren luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met glazen belletjes.
#335
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,63 gEstimate: € 350/450 -
#4
Oude gravure met voorstelling van Beijing, veroverd door de Russische Tataren.
#164Alfred HazledinePeriod: 1876-1954
“Zonnig hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd
”Vue sur fermette ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 250/280 -
#683
Een art-deco hallustertje met glazen kap.
#458
Twee antieke tabaksdoosjes en een kompas.
#402
Een ingekleurde herdruk van een oude kaart van Griechisch Weissenburg.
#510
Een metalen designlamp met drie lichtpunten met glazen kappen.
#869Goudie International ‘Peter Townsend’
Een set van negen golfclubs in lederen tas.
Suite de neuf clubs de golf dans un sac en cuir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#54Jacques Van Rooten
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/100 -
#648
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#426
Een notenhouten wandrekje in vijf niveaus.
Une étagère en noyer à cinq niveaux.No longer availableDim. 113 x 75 cmEstimate: € 30/50