Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#762
Een paar verguld koperen engeltjes op arduinen voetstukjes.
Une paire de petits anges en cuivre doré sur des socles en pierre de taille.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#243
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique d’une pièce de maîtrise en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 180 / 200 -
#759
Twee knobbelvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met gerestaureerde rand. XVIIIe eeuw.
Deux vases nodule en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase restauré. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 260 -
#492
“Surrealistisch naakt”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Robert Meyten.
”Nu surréaliste”. Huile sur toile. Dédié à Robert Meyten.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#477
Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.
Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.No longer availableDim. 105 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#68
Een paar Vlaams aardewerken vazen, zwart met beige. Genummerd 2224 ‘Belgium’. Art Nouveau periode.
Une paire de vases en faïence flamande, noir et beige. Numérotés 2224, ‘Belgium’. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#154P. Martel
“Zicht op de Seine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la Seine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#680
Een kleine eikenhouten trog.
Une petite auge en chêne.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 49 / 69 -
#275
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een bloem van jade bezet met één briljantje.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur en jade et serti d’un brillant.No longer availableDim. 5,97 gEstimate: € 150 / 200 -
#577
Een reeks van zes stoelen met gedreven lederen zit en rug en met balustervormige spijltjes en messingen handvatten. (Eén handvat manco)
Une série de six chaises, l’assise en cuir repoussé, le dos avec des lattes balustre et poignées en laiton. Une poignée est manquante.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#447
Een Art-Deco vaas in groene glaspasta.
Un vase Art Déco en pâte de verre vert.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55 / 60 -
#319A. Istas
“Landschap met stormwolken.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et nuages de tempête”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80 / 120