Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Amerikaanse mahoniehouten sideboard op zes leeuwenpoten en met een lade in de gordel. XIXe eeuw.

Een Amerikaanse mahoniehouten sideboard op zes leeuwenpoten en met een lade in de gordel. XIXe eeuw.

Georgian dresse américaine en acajou sculpté sur six pieds griffes et avec un tiroir en ceinture. XIXe siècle.
Dim. 94 x 200 x 70 cm
SKU: 0402200676.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 5 February 2020 19:00
Catalogue #676
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #610

    Een Engelse tafel van mahoniehoutfineer, bestaande uit een centraal deel met klapbladen en twee losse halfronde uiteinden. Met twee extra verlengbladen.

    Table ronde en deux parties en acajou. Avec deux allonges. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. Ø: 126 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #666
    Thonet

    Een reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.

    Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.
    No longer available
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #800

    Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.

    Console anglaise en bois de placage, avec deux étagères.
    No longer available
    Dim. 112 x 107 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #226

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een gebeeldhouwde rocaille in de kap. XIXe eeuw.

    Garde-robe à deux portes en chêne coiffée d’une rocaille. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 245 x 170 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #850

    Een grote rieten mand met houtblokken.

    Grande corbeille à bois ancienne en osier.
    No longer available
    Dim. 47 cm Ø 54 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #695

    Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.

    Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 78 x 89 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #525

    Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.

    Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #452

    Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)

    Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #535

    Twee schakelkettingen waarvan een met hanger in de vorm van een hartje en een klein geldbeugelltje.

    Deux chaînes à maillons dont une avec pendentif en forme de coeur et un petit portemonnée.
    No longer available
    Dim. 83,25 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #444

    “Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.

    ”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.
    No longer available
    Dim. 42 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #625

    Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.

    Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. Ø 95 - H. 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #530

    Een lot ivoren juwelen waaronder een speld, een halssnoer, een armband, twee hangertjes en een ring.

    Lot de bijoux en ivoire dont une épingle, un collier, un bracelet, deux pendentifs et une bague.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #540

    Een paar wit gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc.
    No longer available
    Dim. 1,76 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #580

    Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.

    Petit bar en bois avec rail en cuivre jaune et fronton vitré. Avec deux tabouret assortis.
    No longer available
    Dim. b: 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #680

    Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.

    Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #596

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #675

    Een gebeelhouwd eikenhouten halmeubel in gotische stijl met kapstokken, een lade en een deurtje.

    Meuble de vestibule en chêne sculpté de style gothique aux crochets, un tiroir et une petite porte.
    No longer available
    Dim. 204 x 180 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #690

    Een tweezitscanapé en een fauteuil met gebeeldhouwde poten en regel.

    Canapé deux places et un fauteuil aux pieds sculptés.
    No longer available
    Dim. 155 x 75 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #520

    Een lot fantasiejuwelen allerlei en een handspiegeltje.

    Lot de bijoux de fantaisie et un petit miroir à main.
    No longer available
  • #380

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 2 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #505
    Longchamp

    Een vergulde schakelketting in originele doos.

    Chaîne à maillons dorée dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #510
    Il Bisonte

    Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.

    Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #650

    Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.

    Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.
    No longer available
    Dim. Ø 125 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #442

    Een kruisbeeld in vergulde lijst met een meerkleurig en verguld gipsen corpus. Achter glas. XIXe eeuw.

    Cruxifix dans un cadre doré et avec Corpus en plâtre doré sous verre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #439

    Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.

    Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.
    No longer available
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #455

    Een zilveren pillendoosje in de vorm van een naturalistisch schelpje. Gemerkt.

    Boîte à pilules en argent en forme de coquille naturaliste.
    No longer available
    Dim. 32,72 g
    Estimate: € 20 / 25
  • #111

    “Moeder Gods met kind”. Een handgeschilderd Russisch icoon. Beschadiging. Omstreeks 1800.

    “Mère de Dieux à l’Enfant”. Icône russe, vers 1800. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 36 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #845
    Ligne Roset

    Een tafellamp, model ‘Ellipse’.

    Lampe de table, modèle “Ellipse”.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #349

    “Et procidentes adorauerunt eum, De Aanbidding der Wijzen”. Een ets van Witdouc naar een werk van Peter Paul Rubens.

    “Et procidentes adorauerunt eum. L’Adoration des Mages”. Eau-forte par Witdouc d’après Peter Paul Rubens.
    No longer available
    Dim. 47 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394
    Maria Rombouts

    “Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #531

    Twee balustervazen van Chinees porselein met twee oren en met een blauw decor, de ene met kostbaarheden (herstelling aan de bovenrand), de andere met vogels op een bloeiende tak.

    Deux vases balustres en porcelaine de Chine à deux anses et avec décor bleu et blanc, l’un aux objets précieux (réparation au col), l’autre aux oiseaux sur une branche fleurie.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #382

    “Paard in kalligrafie”. Een ets, opgedragen aan Willem I. Bijgevoegd een herdruk van een XVIIIe eeuwse kaart van een kampement tijdens een veldslag onder Louis XIV.

    “Cheval en calligraphie”. Eau-forte attribué à Guillaume I. Nous ajoutons une copie d’une carte du XVIIIe siècle du campement durant une bataille sous Louis XIV.
    No longer available
    Dim. 41 x 47,5 & 34,5 x 50,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491

    Een paar Engelse kandelaars van verzilverd metaal.

    Paire de candélabres anglais en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #474

    “Panneschuiten”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrameerd en gedateerd 1910.

    “Cobles”. Aquarelle et encre sur papir. Monogrammée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 24 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #696
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 260 x 200 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #575

    Een slagtandfragment, versierd met een gesneden decor van olifanten onder een boom. Afrikaans werk.

    Une partie d’une défense , décoration d’éléphants sous un arbre. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More