Similar lots by type
-
#686
Een Nepalees wollen tapijt.
Un tapis en laine népalais.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#526
Een antiek geweven tapijt in de geest van Aubusson.
Un tapis ancien tissé dans l'esprit d'Aubusson.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 200/300 -
#556
Een antieke Europees wollen tapijt.
Un tapis ancien en laine européenne.No longer availableDim. 356 x 273 cmEstimate: € 200/240 -
#820
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 159 cmEstimate: € 60/80 -
#536
Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis ancien en laine chinoise. Usures.No longer availableDim. 360 x 274 cmEstimate: € 120/200 -
#466
Een antiek Chinees wollen tapijt met een decor van planten in vazen. Te reinigen.
Un tapis ancien en laine chinoise décoré de plantes dans des vases. A nettoyer.No longer availableDim. 150 x 240 cmEstimate: € 100/120 -
#516
Een antieke Chinese wollen tapijt. Te reinigen.
Un tapis ancien en laine chinoise. A nettoyer.No longer availableDim. 265 x 187 cmEstimate: € 100/120 -
#566
Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
Un tapis en laine chinoise à décor floral.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 20/30 -
#819
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Carpette d’Orient en laine à motif géométrique. Nouée main.No longer availableDim. 284 x 149 cmEstimate: € 80/100 -
#818Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis pakistanais en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 80/100 -
#696Bidjar
Een handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
Un tapis de laine iranien noué à la main.No longer availableDim. 332 x 215 cmEstimate: € 200/240 -
#805Indo-Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met Anguri (druiven)-motief.
Tapis indien en laine. Noué main. Motif Anguri.No longer availableDim. 244 x 349 cmEstimate: € 100/180 -
#706
Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
Un tapis rectangulaire et ovale en laine de Chine.No longer availableDim. 140 x 70 cm & 150 x 90 cm.Estimate: € 20/25 -
#576
Een Chinees wollen tapijt met een decor van draken. Te reinigen.
Un tapis en laine chinoise à décor de dragon. A nettoyer.No longer availableDim. 305 x 245 cmEstimate: € 80/120 -
#676
Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
Un tapis en laine chinoise à décor floral.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 80/100 -
#807Mori Bokhara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100/180 -
#616
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#656
Een klein gefineerd bijzetkastje met drie laden en een marmeren blad.
Petite armoire d’appoint plaquée avec trois tiroirs et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 50/80 -
#53
Een adelaar van verguld brons op voetstuk in barokke stijl.
Un aigle en bronze doré sur base. Style baroque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#146
Een eikenhouten tweedeurs linnenkast. XIXe eeuw.
Une armoire à linge à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 169 cmEstimate: € 80/120 -
#558
Een Perzische aardewerken tegel.
Un carreau de faïence perse.No longer availableDim. 19,5 x 19,5 cmEstimate: € 120/140 -
#408
Een lot Chinees blauw en wit porselein. Vier bordjes en twee bowls. Kleine letsels.
Lot de porcelaine chinoise bleue et blanche. Quatre assiettes et deux bols. Dégâts mineurs.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#568
Een porseleinen tulpenvaas.
Un tulipier en porcelaine.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 300/350 -
#373
Vier art nouveau voorwerpen. Twee theeglazen met verzilverde houders en geslepen glas, gemerkt WMF, een horlogehoudertje van brons, een schaaltje met personage.
Quatre objets Art Nouveau. Deux verres à thé avec supports en métal argenté et verre taillé, marqués WMF, un support de montre en bronze, un bol au personnage.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#299Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 64/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Les deux signées, numérotées 64/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#153
Drie ovale zilveren schaaltjes, waarvan twee met ajourwerk. Duitse keuren voor 925, 835 en 800 ‰ respectievelijk.
Trois plats ovales en argent, deux ajourés. Poinçons allemands pour 925, 835 et 800 ‰ respectivement.No longer availableDim. 780 gEstimate: € 100/150 -
#319Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 57/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées 57/99 et datées 50 & 51, respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#374
Een paar landschappen met vissers, olieverf op doek. XIXe eeuw. Eéntje met zeer kleine restauratie.
Une paire de paysages de pêcheurs, huile sur toile. XIXème siècle. Un avec très petite restauration.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#43
Een lot oude uitgaven:- “Raka: De planeet der verschrikking”. Liliput Avonturenverhalen. 1954. Voorste kaft gerestaureerd. - “Duppies avonturen: Het monster van Bergenland”. Jaren ‘60. Uitgave van NGV kruideniers.- “Zonneland”. 22 mei 1949 & 28 augustus 1949.- “De Humorist”. Bijlage bij Panorama - Sjors. 20 augustus 1947.
Lot d'éditions anciennes: - Raka: La planète de l'horreur . Liliput Adventure Stories. 1954. Couverture avant restaurée. - Duppies Adventures: Le monstre du Bergenland . Sixties. Épiciers NGV. - Zonneland. 22 mai 1949 & 28 août 1949. - L'humoriste. Annexe à Panorama - Sjors. 20 août 1947.No longer availableEstimate: € 75/100