Similar lots by type
-
#556Een antieke Europees wollen tapijt.
Un tapis ancien en laine européenne.No longer availableDim. 356 x 273 cmEstimate: € 200 / 240 -
#805Indo-TabrizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt met Anguri (druiven)-motief.
Tapis indien en laine. Noué main. Motif Anguri.No longer availableDim. 244 x 349 cmEstimate: € 100 / 180 -
#676Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
Un tapis en laine chinoise à décor floral.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 80 / 100 -
#536Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis ancien en laine chinoise. Usures.No longer availableDim. 360 x 274 cmEstimate: € 120 / 200 -
#566Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
Un tapis en laine chinoise à décor floral.No longer availableDim. 335 x 244 cmEstimate: € 20 / 30 -
#686Een Nepalees wollen tapijt.
Un tapis en laine népalais.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#818MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis pakistanais en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 80 / 100 -
#576Een Chinees wollen tapijt met een decor van draken. Te reinigen.
Un tapis en laine chinoise à décor de dragon. A nettoyer.No longer availableDim. 305 x 245 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180 / 240 -
#706Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
Un tapis rectangulaire et ovale en laine de Chine.No longer availableDim. 140 x 70 cm & 150 x 90 cm.Estimate: € 20 / 25 -
#807Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100 / 180 -
#516Een antieke Chinese wollen tapijt. Te reinigen.
Un tapis ancien en laine chinoise. A nettoyer.No longer availableDim. 265 x 187 cmEstimate: € 100 / 120 -
#820Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 159 cmEstimate: € 60 / 80 -
#819Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Carpette d’Orient en laine à motif géométrique. Nouée main.No longer availableDim. 284 x 149 cmEstimate: € 80 / 100 -
#696BidjarEen handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
Un tapis de laine iranien noué à la main.No longer availableDim. 332 x 215 cmEstimate: € 200 / 240 -
#526Een antiek geweven tapijt in de geest van Aubusson.
Un tapis ancien tissé dans l'esprit d'Aubusson.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#466Een antiek Chinees wollen tapijt met een decor van planten in vazen. Te reinigen.
Un tapis ancien en laine chinoise décoré de plantes dans des vases. A nettoyer.No longer availableDim. 150 x 240 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#778Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een lot van zes verschillende stoelen.
Lot de six chaises différentes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#280Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,63 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 750 / 850 -
#609Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449Goebel“Land in sight”. Een groepje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel, uitgegeven naar aanleiding van de 500ste verjaardag van de ontdekking van Amerika door Columbus. Gemerkt en genummerd 23649/30000 en met medaille. 1992.
Terre en vue . Un groupe de porcelaine multicolore conçu par MI Hummel, publié à l'occasion du 500e anniversaire de la découverte de l'Amérique par Columbus. Marqué et numéroté 23649/30000 et avec médaille 1992.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#687Acht borden en een vierkante schotel van wedgwoodporselein met vergulde randen, druivenranken op de vleugel en dansende putti in het plat. De decors gesigneerd ‘J. Hodgkiss’. Onderaan gemerkt.
Huit assiettes et un plat carré en porcelaine Wedgwood aux bords dorés, vigne sur l'aile et putti dansant dans le creux. Les décors sont signés J. Hodgkiss . Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#175Een 18 karaats geel gouden ring bezet met malachiet.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de malachite.No longer availableDim. 11,28 gEstimate: € 180 / 250 -
#522Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#422Een Chinees foto-album met zwartgelakte houten kaft, versierd met een parelmoeren decor.
Un album photo chinois avec un couvercle en bois laqué noir, décoré d'un décor de nacre.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#380Een lot zilveren munten waaronder Leopold II van 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 en een aantal oude zilveren munten met slijtage van België en Frankrijk.
Lot de pièces d'argent dont Léopold II de 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 et quelques vieilles pièces d'argent usées de Belgique et de France.No longer availableDim. 321,16 gEstimate: € 60 / 100 -
#697Florence - Capodimonte“Dame met kruik en bloemen”. Een beeld van kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1982.
Dame avec cruche et fleurs . Une statue en plastique d'après un dessin de Guiseppe Armani. Marquée et datée de 1982.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#775Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40 / 60

