Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek Christusbeeld van gepolychromeerd hout. Beschadiging.

Een laat gotisch Christusbeeld van gepolychromeerd hout. Beschadiging.

Une statue du Christ gothique en bois polychrome. Dégâts.
Dim. l: 30 cm
SKU: 1112180063.
Category: Beeld.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #557

    “Van Gogh”. Een beschilderde kartonnen buste. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.

    ”Van Gogh”. Un buste en carton, peint. Signée en dessous et daté ‘84.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #148

    “Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.

    ”Lévrier”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille d’après Fremiet.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #762

    Een paar verguld koperen engeltjes op arduinen voetstukjes.

    Une paire de petits anges en cuivre doré sur des socles en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #681

    Een Madonna met kind van gepolychromeerd plaaster.

    Une Vierge à l’Enfant en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #51

    “De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.

    ”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #497

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld.

    Une statue ancestrale africaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Een neushoorn van brons.

    Un rhinocéros en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #717

    Een gestileerd olifantje van brons op een grijs marmeren sokkel.

    Un petit éléphant stylisé en bronze sur socle de marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #277
    Royal Dux

    Een siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #237

    “Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.

    ”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #578

    “Jonge vrouw”. Een Zuid-Oost Aziatisch gebeeldhouwd houten beeld.

    ”Jeune femme”. Une statue en bois sculpté. Asie Sud-Ouest.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #138

    “Leeuwin”. Een beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Barye.

    ”Lionne”. Une statue en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre par Barye.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #301

    “Jonge vrouw met bloem”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gemerkt achteraan.

    ”Jeune femme et fleurs”. Une statue en biscuit blanc monochrome. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #268

    “Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.

    ”Mère et enfants”. Un groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #281

    “Horus”. Een beeldje van kunststof naar een voorbeeld uit het Oude Egypte, tentoongesteld in het Louvre.

    ”Horus”. Une statue en plastique d’après un exemple de l’Ancien Egypte, exposée au Louvre.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #167

    “De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    ”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #563

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha debout en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #111
    A. Collard

    “Zittende dame”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.

    ”Dame assise”. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #432

    Een lot wit biscuit bestaande uit twee siervaasjes met boerenkinderen en twee beeldjes.

    Un lot de biscuit blanc comprenant deux petits vases et deux petites statues.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #208

    “Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.

    ”Nu féminin”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #573

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.

    Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #477

    Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.

    Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.
    No longer available
    Dim. 105 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #291

    Een paardenslee met personages van meerkleurig porselein. Gemerkt. Duits werk. Teugels ontbreken.

    Un traîneau à chevaux et personnages en porcelaine polychrome. Marqué.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #3
    Royal Doulton

    “Town crier”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    ”Town crier”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #433

    Een coupe op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Une coupe sur pied et un vase en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #592
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #435

    Een balustervaasje van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome fleuri.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #137

    “Drie generaties Gera Luda”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 1999/9999.

    ”Trois générations Gera Luda”. Une statue signée Miro et numérotée 1999/9999.
    No longer available
    Dim. H. 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #36

    Twee kleine gebeeldhouwde stoeltjes in Regencestijl met verschillende bekleding.

    Deux petites chaises sculptées style Régence, revêtements différents.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #293
    Lancel, Paris

    Een bruin lederen handtas. Met stofhoes.

    Un sac à main en cuir brun. Avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #348
    HDV, Boulogne sur Mer.

    Een grote kruik met een iznik-decor naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt. Tuit hersteld.

    Une grande cruche, décor Iznik d’après un exemple Baroque. Marque sous la base. Bec réparé.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #74
    René Carpiaut

    “Stilleven met fazant, fruit en glaswerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, faisans, fruits et verrerie”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #734

    “Evolutie”. Een reeks van acht uitgesneden inkttekeningen in een kader. Zonder signatuur.

    ”Evolution”. Une série de huit dessins en encre dans un cadre. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 79 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 1,85 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #361

    Een kleine terrine van veelkleurig porselein. Met deksel en onderschaal. Royal Crown Derby, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.

    Une petite terrine en porcelaine polychrome avec couvercle et sous-plat. Royal Crown Derby, XIXème siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #506

    Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde. Met slijtage aan de randen.

    Un tapis Kashmir en laine et soie nouée main. Usures au bords.
    No longer available
    Dim. 260 x 390 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More